serverlar büyük sistemler hacklemek (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
bılgı amaclı bır sey sormak ıstıyorum , site forum tarzı değilde hack kavramı bildigimiz gibi cok geniş serverlar sistemler datalar şirketler hacklemek nasıl oluyor onu merak edıyorum arastıracagım haber yada bilgisi olan varmı

Credits
0
Rating - 0%
ben direk yapayım havasında degılımde hep merak etmısımdir büyük hack leri site dısında serverlar sistemler filmlerdeki tarzları

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Çok geniş server'lar hacklemek istiyorsan yani sana örnek veriyim radore'yi hacklemen lazım , radore binlerce serverın yönetildiği bir merkezdir.

K

KuRaLsZ

bro windows da heçk yapmak yani hedef server , site vs. yapmak zor iş kur Linux u komutlarını öğren bi kaç makale vs. den veya yutube(youtubee) den gerisi gelir ............................................

Credits
0
Rating - 0%
fılmlerde mr robot wo am ı da hep lınux kullanıyorlar ama adamlar bısey yazıyor elektrıklerı kesıyor .D

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
bir kod yazıp elektirikleri kesmek işin fantastik tarafı , normalde şarteli indirmen gerek elektirik kesmek için , ancak film olduğu için biraz fantastik işler elbette olacaktır , avrupanın elektirik sistemleri bilgisayar sistemine bağlı ise bilmiyorum tabi :D

SpyMan

Onursal Ünvan
Credits
0
Rating - 0%
sen filmlere bakma kardeşim abartılı şeylerde oluyor bilgisayar yada elektronik şeye baglı olan şeylere girilir örnek mobese örnek elektronik reklam panoları güvenlik kameraları vs

A

Adbes

elektriği kesme şöyle adam gidiyor bir video da gördüğümü anlatıyorum adamlar koştur koştur otel gibi biryerden çıkıyorlar uzktan ışıklarla oyun oynuyorlar nasıl yapıyorlar elektriği c dili ile anakarta entegre ediyorlar wifi adaptorü uzaktan bağlantı sağlıyorlar zaten bu fantastik işler için c python ruby perl kesin öğrenmen şart bende python ve perl var ruby de gelicek inşallah başladım.

Users who are viewing this thread