Sevgilinizin Cep Telefonunu Hackleyin 2016 (1 Viewer)

PiCASSO 

Grafucker
Credits
0
Rating - 0%
Anlatacağım aslında hack değil zaten var olan bir hizmeti kendi lehimize çevireceğiz sosyal mühendislik ile evet yazımıza geçelim.

Spyhackerz ailesi size sevgilinizin,arkadaşınızın,tanıdığınızın cep telefonunu kontrol etmeyi göstereceğim bu öğreteceğim Vodafone için geçerlidir ama mantığı kaparsanız kesin diğerlerinede yaparsınız...

Şimdi başlayalım öncelikle kurbanla buluşuyoruz bi şekilde telefonu ondan almamız gerekiyor bu bahaneyi siz üretin mesela kanka telefonu versene anneme mesaj atıcam veya birini arıcam vs vs gibi Telefonu alınca mesajlara girip ''S yazarak 7000' e gönderiyoruz'' size bir şifre gelecek o anda kendi telefonunuza kaydedin yada bir kağıda yada hiç uğraşmadan kendi telefonunuza o şifreyi mesaj olarak atın ve gönderdiğiniz ve gelen mesajı silerek telefonu geri iade ediyoruz sonra Vodafone web sitesinden Online self servis'e tıklıyoruz kurbanın numarasını ve sizde olan şifreyi girerek kurbanın telefonunu kontrol ediyorsunuz tüm dökümanlar tüm aramalar görünür üstelik isterseniz kendinize kontör bile transfer edebilirsiniz :)

Last edited:
Credits
228
Rating - 0%
avea olanı olsaydı iyiydi : ) emeğine sağlık hocam

Credits
160
Rating - 0%
Güzel yöntem ama online hizmetten anlayan biri ise kontrol ediyorsa,zaten etmesinede gerek kalmadan vodafone,turkcell,avea hangisi ise online işleme girildiğinde websayfası üzerinden kısa mesaj olarak bilgilendirme yapıyor gezinti yaptığımızda.

Credits
160
Rating - 0%
avea olanı olsaydı iyiydi : ) emeğine sağlık hocam

Bafralı Aveada ise *952# tuşladığında online hizmet şifresi gelecektir oradan takip edebilirsin arama kaydı,rehber listesi vs. birçok şeyi

PiCASSO 

Grafucker
Credits
0
Rating - 0%
@ByBaFRaLı aynı mantık avea iiçinde geçerli onunda online işlemler muhabbeti var.
@hackerz valla kardeşim ben denedim eski sevgilime bişey anlamadı işem yaparsa anlayabilir ama kimi aramış mesaj atmış öğrenmek için bakınca mesaj gidiyormu bilmiyorum ayrıca self servis uygulaması var ordanda denenebilir.

Credits
228
Rating - 0%
tesekkurler sagolun yinede genc yasimda katil olmak istemiyorum : )

Users who are viewing this thread