s (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
201,695
Rating - 94.7%

Türkiyenin en büyük hack forumunda elbette en büyük eskiklik düzenli bir saldırı timinin olmayışıdır. Bu yüzden herhangi bir acil durum olunca herkes bireysel olarak çaba göstermek zorunda kalıyor ve yük bireylere daha ağır geliyor.
Daha önce SH Özel kuvvetler adıyla geçmişte güzel işler çıkarmıştık ancak geçmiş geçmişte kalıyor ve daha yeni daha iddialı bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz şuanda ! bu yüzden SH Sabotage (SST) birimi hayırlı olsun, sadece üstün yetenekli arkadaşlar bu ekibe katılabilecek, gönüllülük esasına göre listemize ekleyeceğiz..​

{Muhtemel belli olan tim kadrosu}
@emrelqqq
@Gök-Börü
@Anarchosa
@Nobody
@Weizch
@WorthLess
@SkullZ

Türk milletinin karşısında olan tüm oluşumlara karşıyız tüm şiddetimizle karşı koyacağımızıda herkesin bilmesi gerekir , bu uyarıyı ciddiye almayanlar bedelini öder.

Başvurularınızı konu altına yapabilirsiniz, başvuruları ben değerlendiriyorum. Daha önce görev yaptığınız timleri vs yazmayın ! sadece "katılmak istiyorum" yazın yeterlidir, ben kimin hangi seviyede olduğunu çok iyi biliyorum ! conconlar kenara çekilsin.

video-undefined-1CC583E400000578-834_636x358.jpg

Last edited:
Credits
97
Rating - 0%

Türkiyenin en büyük hack forumunda elbette en büyük eskiklik düzenli bir saldırı timinin olmayışıdır. Bu yüzden herhangi bir acil durum olunca herkes bireysel olarak çaba göstermek zorunda kalıyor ve yük bireylere daha ağır geliyor.
Daha önce SH Özel kuvvetler adıyla geçmişte güzel işler çıkarmıştık ancak geçmiş geçmişte kalıyor ve daha yeni daha iddialı bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz şuanda ! bu yüzden SH Sabotage (SST) birimi hayırlı olsun, sadece üstün yetenekli arkadaşlar bu ekibe katılabilecek, gönüllülük esasına göre listemize ekleyeceğiz..​

{Muhtemel belli olan tim kadrosu}
@emrelqqq
@Gök-Börü
@Anarchosa
@Nobody

Türk milletinin karşısında olan tüm oluşumlara karşıyız tüm şiddetimizle karşı koyacağımızıda herkesin bilmesi gerekir , bu uyarıyı ciddiye almayanlar bedelini öder.

Başvurularınızı konu altına yapabilirsiniz, başvuruları ben değerlendiriyorum. Daha önce görev yaptığınız timleri vs yazmayın ! sadece "katılmak istiyorum" yazın yeterlidir, ben kimin hangi seviyede olduğunu çok iyi biliyorum ! conconlar kenara çekilsin.

View attachment 2121
Katılmak istiyorum

Credits
0
Rating - 0%
Hayırlı Olsun Tokatlayın Şu Hıyarları.
:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe
İlerde İnş Bende Katılıcam pcim Arızalı şuan kardeşimin pcisinden takılıyom.

Credits
0
Rating - 0%
Hayırlı Olsun Tokatlayın Şu Hıyarları.
:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe:kahpe
İlerde İnş Bende Katılıcam pcim Arızalı şuan kardeşimin pcisinden takılıyom. Üst Düze C Python Php Html css ve trojanlar hakkında bilgim var Onun dışında Web güvenlik açıklarıylada aram iyi

Artık Düşünsün America Artık Düşünsün Rusya Artık Düşünsün Türk Düşmanları

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread