SHT Ailesi Oyunu kime verecek ? (1 Viewer)

Başkanlık seçimi anketi

• Muharrem ince Başkan

Votes: 24 37.5%
  • Meral Akşener Başkan

Votes: 12 18.8%
  • RTE Başkan

Votes: 26 40.6%
  • Temel karamollaoğlu Başkan

Votes: 1 1.6%
  • Selahattin Demirtaş Başkan

Votes: 0 0.0%
  • Doğu Perinçek Başkan

Votes: 1 1.6%

• Total voters
    64

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
SHT Ailesi acaba başkanlık seçiminde oyunu kime verecek ? Herkes ankete oyunu kullansın ve isteyenlerde edep sınırlarını aşmamak şartıyla sebeplerini forumda cevaplayabilir.

Ülkemiz adına çok kirik bir seçim hatta hayati önemi var denebilir.

N

Nobody

Hiçbirinden bişey olmaz ülkede ne adalet kaldı nede demokrasi kaldı akil insanlarında önünü kapattılar zaten. Ha birde o selahattin demirtaş itini şıklardan kaldırırsan sevinirim :)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
UTANMADAN BIRDE VATAN HAINI PKK LI SELAHATTIN DEMIRTAS I KOYARSIN YAZIKLAR OLUN SANAC
ulan cumhuriyet bu "reis"in dediği olacak diye bişey yok halk seçecek sen git onu bu at hırsızlarını meclise sokan devleti dinle yöneten ama laik olan,gençlerimiz evrim akımına kapılıyor de sonra git dini iyice zorla din derslerini koy,arttır imamhatipler aç,eğitim sistemini değiştir ve gençleri imamhatiplere yolla sonra kızın biri lise sınavında iyi yapamadı diye intihar etsin "kader" de haberlere sokma anca git a haberde propagandanı yap ama halkın kötü olaylarından bahsetme.Git taksicilere uberi kaldıracağız de sonra git ubercilere taksicileri bitireceğiz de,git medyayı kısıtla sanatçıları tutukla ezhel tutuklanınca haberlerde şarkılarında ****yasak-konu-sil**** falan filan ya bırakın ben ezhel dinlemiyorum fazla rapte dinlemem ama adamın hayır adlı şarkısını bombok adlı şarkısını dinleyin zaten sözlerinden giden yeri anlarsınız adam sanatı ile ifade etmeye çalışmış gidin ****yasak-konu-sil**** falan diye kekleyin.Sonra gidin anlamını bilmediğiniz cumhuriyet halk partisinin bayraklarını yakın yıkın (chpli değilim ama bayraktaki altı okun anlamını biliyorsunuzdur heralde) bir kötülüğünüzü gündeme çıkarmayın ama muhalefetin yaptığı bir şeyi gündemin içine içine sokun sonra gidin dini kullanarak oy toplayın ama biz laik değiliz deyin bi kere din insanın en çok zaafı olduğu yeridir bi insanı dini kullanarak rahatça kandırabilirsiniz ama günahını bilemezsiniz biliyorum sadece iktidara konuşmuşum ama bitek şuanki adaylardan rtenin icraatlerini gördüm o yüzden yoksa bir sorunum yok kimseyede boş boş laf yapacak halim yok,tabi rtenin yararlarınıda gördüm ama tartıda bana göre başka şeyler daha ağır basıyor :) uzun uzun yazmışım herşeyi bilecek değilim internetten öğrendiğim şeyler vardır doğruluğunu bilmedğim şeyler olabilir o şeylerde kusuruma bakmayın iyi forumlar :)

NusaybinLi 

Defacer
Credits
2,020
Rating - 0%
Gercegini söylemek lazim ki bunu herkes biliyor.
mhp yada chp olsa ülke karisir niye cünkü ülkede alevi var kürt var cerkez var her irktan insanlar var.
Hdp olsa ki olamaz savas cikar.
Orta yolu bulan ve tutulan hep varki RTE dir.Millet magazinde haberde sitelerde desede ben baskasina vericem diye sandik basina gelince eli AKP ye gider.

Bu bir gercek Yanlis anlasilmasin.

Credits
4
Rating - 0%
AKPNİN kaybettiğı oylarin çoğunluğu İyi Partiye geçti. Seçim büyük ihtimalle 2. Tura kalıcak....
Eğer 2. Turda RTE ile İnce kalirsa AKPDEN iyiye geçen seçmen inceye vercek mi? Normalde hep CHP veririm ama 2. Tura meral aksener cikmalı o yüzden oyum meral ablaya

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
neden rte beyler :D rte diyenlerin çoğu yurtdişinda ve yarisindan çoğu cocuk ve birkaci arap heckirlardan :D
muaRRde$iM n@sıL n€d€n rTe yhaa ? o y0l yabdı, kÖprÜ yabdı, !m@m h@t!p açTı h€r !l€, g€LeN r0k€tL€r! mUsK@L@rL@ g€r! ç€v!rd! d@h@ anL@tmaY@ g€r€K v@rMı?

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
şaka maka bir yana ülkenin dağını taşını ********* ülkeye ülke denmeyecek hale getirdi. eline ne geçtiyse sattı küçük esnafı bitirdi tarımı, üretimi öldürdü. daha da fazla konuşmak istemiyorum

Credits
0
Rating - 0%
Bizim milletimiz gibilmeyi seviyor, 16 yıldır yol köprü hastane yaptı demekten öteye gidemediler. Bilim, eğitim ve refah seviyesi yerlerde. Umarım bu seçimde dengeler bozulur. Ayrıca forumda bu kadar çomar olduğunu bilmiyordum, doğrusu bu beni üzdü

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Bizim milletimiz gibilmeyi seviyor, 16 yıldır yol köprü hastane yaptı demekten öteye gidemediler. Bilim, eğitim ve refah seviyesi yerlerde. Umarım bu seçimde dengeler bozulur. Ayrıca forumda bu kadar çomar olduğunu bilmiyordum, doğrusu bu beni üzdü
gibilmeyi sevmiyor kanka bizim millet gibilmeye hasta gibilmenin delisi olmuş artık. mesela çoğu tanıdığım her seçimde gibilmeden rahat edemiyor, önce gibilmesi gerek kara kara düşünmesi gerek bu dolar euro neden yüksek türk lirası neden düşük, işssizlik neden bu kadar çok piyasa neden bu kadar durgun gibisinden. ama nasıl bir zihniyet yani bunları görüyorsun üstüne üstlük bile bile gibiliyorsun. anlam veremedim haz alıyorlar herhalde

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
muharrem ince pek milliyetçiye benzemiyor, solcular zaten milliyetçi olmaz genelde halkçı olurlar çee şu aralar en milliyetçi kim dersen RTE , ama dediğim gibi "şu aralar" çee politicılardan tutarlılık beklemek yanlış olur sonuçta esen rüzgar önemlidir.

Credits
0
Rating - 0%
muharrem ince pek milliyetçiye benzemiyor, solcular zaten milliyetçi olmaz genelde halkçı olurlar çee şu aralar en milliyetçi kim dersen RTE , ama dediğim gibi "şu aralar" çee politicılardan tutarlılık beklemek yanlış olur sonuçta esen rüzgar önemlidir.
rtenin biz ulkuculerden oy toplamak için bozkurt isaretigini yapdi daha çok tepki geldi :D:D:D simdi en milliyetcisi meral aksener

Credits
0
Rating - 0%
rte suriyelerilere verdigi maaşi ve haklari bize versin ilk önce ondan sonra milliyetci olsun geçen @BlackDewil'e halkbankassindan para gönderirken suriyiler şakir şakir 1800 tl para aldi gözümde cocugu kızı vsvs. kendim sağlikciyim kendim ilaci parayla alirken bizzat eczaneci tanidigimdan duyuyorum para vermiyorlarmiş ilaçlara ee universiteler geliyor ege universitesinde diş doktorlugu yapiyo 1.ci sinif daha ? ? . muharrem ince endustri 4.0 diyor hiç degilse ögretmen ögretmenlerden ögrencilere zarar gelmiyor insanlarada gelmez :D haram yemez yolsuzluk yapmaz yoksul aileden gelme milli gelirinide açikladi bi evi bir miktar parasi var :D meral mommy yada murarrem abiyy

Users who are viewing this thread