SHT Ailesi Oyunu kime verecek ? (1 Viewer)

Başkanlık seçimi anketi

• Muharrem ince Başkan

Votes: 24 37.5%
  • Meral Akşener Başkan

Votes: 12 18.8%
  • RTE Başkan

Votes: 26 40.6%
  • Temel karamollaoğlu Başkan

Votes: 1 1.6%
  • Selahattin Demirtaş Başkan

Votes: 0 0.0%
  • Doğu Perinçek Başkan

Votes: 1 1.6%

• Total voters
    64
Credits
0
Rating - 0%
rte suriyelerilere verdigi maaşi ve haklari bize versin ilk önce ondan sonra milliyetci olsun geçen @BlackDewil'e halkbankassindan para gönderirken suriyiler şakir şakir 1800 tl para aldi gözümde cocugu kızı vsvs. kendim sağlikciyim kendim ilaci parayla alirken bizzat eczaneci tanidigimdan duyuyorum para vermiyorlarmiş ilaçlara ee universiteler geliyor ege universitesinde diş doktorlugu yapiyo 1.ci sinif daha ? ? . muharrem ince endustri 4.0 diyor hiç degilse ögretmen ögretmenlerden ögrencilere zarar gelmiyor insanlarada gelmez :D haram yemez yolsuzluk yapmaz yoksul aileden gelme milli gelirinide açikladi bi evi bir miktar parasi var :D meral mommy yada murarrem abiyy
benim en çok sinir oldugum 2 sey var
1-Turkiyedeki fakirler açliktan oluyor senin dedigin gibi suriyelilere para veriyor
2-TURKISTANDA KARABAGDA VE KERKUKDE TURKLER katledilirken neden hiç bi arap yardim etmedi ve neden rte turkler yerine araplara yardim ediyor ?

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Dünyanın tüm ülkelerinin fakirlerini doyurmak sanki türkiyenin alnına yazılmış görevi gibi, buna çok karşıyım. Hadi ABD gibi süper güç olursun ekonomin dünyayı ikiye katlayacak durumlarda olur ve yardım tabi edersin ama türkiyenin ekonomisi üretimsizliği ortada iken .. çee önce ülkenin insanının gözünü gönlünü doyurmalı tıka basa ondan sonra bir miktar yardım edilir çee

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
Dünyanın tüm ülkelerinin fakirlerini doyurmak sanki türkiyenin alnına yazılmış görevi gibi, buna çok karşıyım. Hadi ABD gibi süper güç olursun ekonomin dünyayı ikiye katlayacak durumlarda olur ve yardım tabi edersin ama türkiyenin ekonomisi üretimsizliği ortada iken .. çee önce ülkenin insanının gözünü gönlünü doyurmalı tıka basa ondan sonra bir miktar yardım edilir çee
hocam öyle demeyin rte her şeyi sata sata abd gibi yapacak ülkeyi RTE'nin sol taşşağının sağ kılıyım hüloooğğğğğğ

Credits
0
Rating - 0%
haklisin aga

Credits
0
Rating - 0%
:D hele şu yurtdışındaki çomarlar :D sorsan 1600 euro maaş alir arabasi wolswogen son model son kasadir onuda 12 aylik maaşiyla alir et yer spora gider günde '8' saat çalişir en kaliteli kiyafetleri giyer aylik 150 euroya sağlik sigortasi yaptirir (ama diş ve genel sağlik ve en son teknoloji gelişmir mr,radyoloji,son nesil tıp aletleri ) ama oranin asgari ücretini alir :D gider ORDAN AKP'YE oy verir amk çomari https://www.autoscout24.com.tr/tekl...ab3506-0dc0-447b-b6d3-970bf3434dd7?cldtidx=19 adaletini siktigim ülkesinde keşke cumhuriyet'in kuruldugu tarih'de yaşasaymişim.

I

Isko~

:D hele şu yurtdışındaki çomarlar :D sorsan 1600 euro maaş alir arabasi wolswogen son model son kasadir onuda 12 aylik maaşiyla alir et yer spora gider günde '8' saat çalişir en kaliteli kiyafetleri giyer aylik 150 euroya sağlik sigortasi yaptirir (ama diş ve genel sağlik ve en son teknoloji gelişmir mr,radyoloji,son nesil tıp aletleri ) ama oranin asgari ücretini alir :D gider ORDAN AKP'YE oy verir amk çomari adaletini siktigim ülkesinde keşke cumhuriyet'in kuruldugu tarih'de yaşasaymişim.
o comarlar senden guzel yasiyo ama hayati :D luks evler luks arabalar seviyoruzzz bu hayatiiiii :D

DAY

Credits
0
Rating - 0%
Bu seçimde Ülkemizi kim daha çok acıtmadan soyacak s???kecek onu seçiyoruz.
Kullanmayacağım.

Credits
0
Rating - 0%
VDV1vv.jpg

Haydar Baş vardı bi tane. Ona ne oldu? :D

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Dolara bak amina koyum olum bu ulkede kimseye oy verilmez ulkede refah yok sik kafali insanlar devletin yuksek mevkinde oyle insanlar varki kagit toplar salak sanirsin bunlari topluma kazandirmak lazim bu devlet adam olmaz diger ulkeler aya gider biz burda uzaya cikmayi kesfederiz :(

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
Hiçbirinden bişey olmaz ülkede ne adalet kaldı nede demokrasi kaldı akil insanlarında önünü kapattılar zaten. Ha birde o selahattin demirtaş itini şıklardan kaldırırsan sevinirim :)
TERÖRİSTLERİ AYIKLAMAK İÇİN KOYULMUŞ O ŞIK

Credits
118
Rating - 0%
Hepsi kendini düşünen cahillerden oluşuyor ben bu yüzden oyumu Doğu perinçekten yana kullanıyorum aq

Users who are viewing this thread