Siber Türk Lamer Ordusu Hamçked / KocaReis (1 Viewer)

KocaReis

Bilgili
Credits
0
Rating - 0%
İndexi atarken içim acıdı çok düşündüm basıp basmamak için ama haddinize düşmeyen işlere kalkışınca Milliyetçi de olsanız indexin tadına bakın istedim. Lamerlere gece baskını yapalım, ulan forum kurmak sizin neyinize? :)
"Bir büyügüm hep der ki; "Seviyorsun bu hayatı"

ExpJEz.png

siber turkordusu.com/data.php
[HIDE-THANKS] http://archive.is/lotiL [HIDE-THANKS]
[HIDE-THANKS] https://mirror-h.org/zone/2110545/ [HIDE-THANKS] [/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS]​

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
İndexi atarken içim acıdı çok düşündüm basıp basmamak için ama haddinize düşmeyen işlere kalkışınca Milliyetçi de olsanız indexin tadına bakın istedim. Lamerlere gece baskını yapalım, ulan forum kurmak sizin neyinize? :)

ExpJEz.png

[HIDE-THANKS] [HIDE-THANKS]
[HIDE-THANKS] [HIDE-THANKS] [/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS]​
aa ben bu ibnelerle karşılaştım.Bir ara spyhackerze ddos sallamışlardı..Spyhackerzi ele geçirceklerdi çee

Credits
0
Rating - 0%
:D aman bir gece ansızın konteynerde bulmasınlar kendilerini @Anarchosa
çöpçatanlık yapıyolarmış zaten çee sesli konuştuk.Dur videolarını atayım prim kasmaya çalışıyolar olum prim sizin neyinize en az 5-10 bin abonen olur kasarsın !

Kasarsın prim ama Anca rüyanda 3-5 izlenmeyle prim kasmaya çalışmak çee eziklere bak

@Mr.Emre
@MR.HASAN a noldu ??
Salak mı zannettin ??
Mr.Hasan kayip ! Kaçtığına göre..
Ben bunlarla ilk Konseyde tanıştım..Sonra grup kuruyoz falan dediler.Konuşurlarken de gizlice dinlemeyi başardım..
Dingillere bak !

Last edited:

End

Credits
237
Rating - 0%

ExpJEz.png

[HIDE-THANKS] [HIDE-THANKS]
[HIDE-THANKS] [HIDE-THANKS] [/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS][/HIDE-THANKS]​
Eline sağlık başkan :)

Users who are viewing this thread