Siberdeyizdeki Kötü İnsanlar (1 Viewer)

Credits
24
Rating - 0%
Öncelikle Merhaba Ben Atalay Buraya Yeni Katıldım ve Burayı Çok Sevdim Yakında Paylaşımlarada Başlarım NeyseDaha Önceden Siberdeyizde Üyeydim Ve Orada SiberPazar ve Siberpuan Dediğimiz Şeyler Vardı.Hergün Herkese Azar Azar SiberPuan Verilir,veya Paraylada Satın Alınabilirdi.Her Neyse Bu Siberpuanlarda SiberPazarda Satılan Şeyleri Almaya vs. Yarıyordu.Tabi O Zamanlar Burada Yoktum ve Yine Birgün Siberpazarda Geziyorum Herşey Gayet Normal Karşıma Hack Arşivi Çıktı Yorumlar Gayet İyi(Millet Başına Geleni Bilmiyor)neyse içeriğine bakayım dedim(orda satılan şeylerin içeriği yazılmak zorunda)neyse baktım sonra anlamadığım bir sebepten orda ban yedim.İşte Sonra Buraya Katıldım vs. Yemin Ederimki Aynı İçerik Aynı Şey Orda Satılıyor.Hayır Zoruma Giden Şu Sizi Çok Sevdim İyi Niyetlisiniz Bilgileri Paylaşıyorsunuz.Afedersiniz O İnsanlar(Küfür Etmiycem)orda onu parayla satıyorlar.burdan yetkililere sesleniyorum yanlış anlamayında lütfen o siteyi takip edin daha kim bilir sizin ne içeriklerinizi çalmışlardır

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Hoş Geldin Dostum Ora Gibi Çöp Bir Forum Yerine Burayı Tercih Ettiğin İçin Seni Kutlarım

Users who are viewing this thread