site hack için kullandıklarınızı paylaşırmısınız ? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Gr3eNoX Exploit Scanner V1.1 buna mesela googlegerı ye sql acıklı dorklar yaz yada kendın olustur ornek art.php?id= art olan yere yabancı bı kelıme getır sonra sıteler cıkıcan altta olan aramaya bastıgın zaman cıkan sıtelere gır lınkın sonuna ' koy sonra sıtede mySQL dıye uzun bı yazı yazar o yazarsa onu ' koymadan oncekı galıbı JSQL ınjectıon dıye sql acıklı sıtelerden verı felan cekıyon oraya arat bunu sonra orda sıtenın verılerı felan gelır ordan user yada admın yada admınle lakalı seyler bulursan gır ona orda ıd ve sıfre yazar onları ısaretle sonra nerden cıkıyosa ona sag tıkla yukle ye bas sonra bekle orda sana admın kullanıcı ısmı ve sıfresı yazar sıfresı md5 sıfreyeleyıcı felan dır onları md5 sıfreleyıcı sıtelerıne gır onların sıfresını kur sonra admın panel bulucu ındır sıtenın admın panelını ordan bul admın panelıne gırınce hackle :D bu arada cyber-ghost 5 ındır ıp nı deiştır korkuosan bısı olur felan dersen ılk baslayanlar oyle yap sen yazdım nasıl oldugunu yapamazsan sorabılırsın al anlattım

Credits
0
Rating - 0%
harbi kısayolları görünce kucuklugum aklıma geldi netteki oyunların kısayollarını atıyordum mk :D

I

Isko~

VaJWER.jpg

Sadece .exe bunlar // .php // .pl // .py dosyalarda var ama paylasamam.

Users who are viewing this thread