Siteden Bir Arkadaş Hiç İçki İçmemiş (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
bayram bitti dedi ben hiç içki içmedin içersem nolur diye
kim diye sormayın söylemem
gören görür onu

evet cevapları alalım :)

git 1 tane bira al dedim

A

AKI-BEY

Ben içmedim ama bu sözün bana değil :D Yaşım üç buçuk nasıl aliyim

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim yaptığınız dinimizde haram Ben sigara Ve İçki Ürünleri Kullanmıyorum Yaşım 18 Nargile Bile içmedim Hayatımda Hem İstediğim üniversite askeri üniversite O yüzden İçmeyin derim Sanaldada çok uğraşmayın okulunuza bakın İlerde bi boka yaradığı yok Zaten Yarasa Eskilerdeki Abiler gitmezdi Şimdi Çoğu Şuan İşiyle meşgul

Credits
0
Rating - 0%
ickinin tadini bilirim ama icmem zarardan baskâ bisey deil sigarada oyle narfilede oyle keyif icin bosa para ve sagligimizi harciyoruz

Credits
0
Rating - 0%
Tuborg'un shotları var ufacık tefecik , domuz mermisi gibi :) Onlardan 2 adet alıp "fondip" diye tabir edilen şekilde içiyor güzel arkadasımız. Sonra uuu :D
Fondip : Tek dikişte bitirmek.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Çocuklara kötü örnek oluyorsunuz Rimpalace bey,sizi kınıyorum,sizi şiddetle kınıyorum!
K I N A N D I N! xd

I

Isko~

Bende icmem, icmedimde.
Gecen yaz bodrumdaydim 6 arkadasim ile.
Her gece cikiyorsuk; posh pasha sebastian catamaran vs
Hic birindede icmedim , redbull ictim hep 5 ayas icti ben mecbur tek ayakta durmam lazimdi ayyaslara bakmak icin :D bide rezil ettiler amk beni yolun ortasinda kusuyorlardi ibneler :D ama bu sene gitmiyorum onlarla :D onun icin icip icip kusmak yerine yiyip yiyip sicmayi tercih ederim :D

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
sigara içerdim çok şükür ondan da kurtuldum.Alkolude ne merak ederim nede içerim
size tavsiyem spor yapın vucudunuzu güzelleştirin çıkarırsının pack'leri herkes size dokunmaya calısır :D
pazularınıza eller :D bu yazının sonu iyiy yere gitmiyo neyse..

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Bende icmem, icmedimde.
Gecen yaz bodrumdaydim 6 arkadasim ile.
Her gece cikiyorsuk; posh pasha sebastian catamaran vs
Hic birindede icmedim , redbull ictim hep 5 ayas icti ben mecbur tek ayakta durmam lazimdi ayyaslara bakmak icin :D bide rezil ettiler amk beni yolun ortasinda kusuyorlardi ibneler :D ama bu sene gitmiyorum onlarla :D onun icin icip icip kusmak yerine yiyip yiyip sicmayi tercih ederim :D
Zenginligin aminakoymusun galiba

ev1

Credits
0
Rating - 0%
İçki içmek adamlık değil düpedüz MALLIKTIR. Bir insan kendisine zarar verip bundan gurur veyahutta zevk alıyorsa bildiğin maldır, salaktır.

Credits
0
Rating - 0%
Şeytan, içki ve kumarla sizin aranıza düşmanlık ve kin sokmak ve sizi Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık bunlardan vazgeçtiniz değil mi?

A

AKI-BEY

Aq sanki iyi birşey aa içki icmemis , şöyle desen daha bombastik gelirdi Forumda biri daha önce hiç namaz kilmamiş gerçi sen Müslüman degilsinde :)

Users who are viewing this thread