Size Kendimi Tanitiyim Kimdir Cih4n (1 Viewer)

Credits
2,256
Rating - 0%
Merhabalar öncelikle nicktende anlaşılacağı üzere ben cihan 17 yaşındayım ve mersinde yaşıyorum Bu İşlere Sitelere 2016-2017 yıllında babamin bana karne hediyesi olarak aldığı PC idi tabi bir cs1.6 iniyor o zmnlar indirdik deli gibi oyun oynuyorum ve alemdar furien diyeb serever da oynamaya başladım ve ts3 e davet etmişlerdi neydi be ts3 :) herneyse gittim ve o zmnlar Dalale ilen tanışmıştım ve bu kurucu oda siber güvenlik ddos vb işlerle uğraşıyordu sonra 3 ay kadar ordaydim bir forum açmaya karar verdiler ve bende Forumda Yetkili Olmuştum Ve Saldırı Timi Ve Birçok Yeri Ben Yönetiyordu m Artik Tekj Kelimeyle Okula Bile Gitmeyin istemiyordum artik birçok şeyde bilgiliydim sonra Bu arada Oradaki Nickim İçler Açısı Phudinq* ne yapalım o zmn yas küçük Mick bulamıyoruz ve orası artı kapanmıştı benim kendini geliştirmek fve daha iyi yerlere gelmek lazımdı bende Ts3 ortamında Oda AC takıllarda Takılıyordu m Yt ye method atiyoru m oda AC takımlardan tanıdığım biri forum kurdu forum CSD*rk artik ben orda alemdardan tanınmış birsolarak sağlam konular paylaşan biriydi ve artik o forumun moderatoru olmuştum ve gayet iyi isler başarıyordu taki Derslerine Çalışmayıp Babam PC yi satana kadar ve 2019 dan beri sanalda deildim ve artik sanala değilde bir foruma başlamannin zamanı olduğunu düşündüm vskryipytelefondandann biri olarak sspy hackerz ailesinde olmaktan keyif alıyorum iyi forumlar

Users who are viewing this thread