Sky Tech'in gözleri yaşlı (1 Viewer)

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Dün gece saldırı yaptığım siteden açıklama geldi

https://spyhackerz.org/forum/threads/skytechgaming-hacked-10-büyük-vurgun.22206/

Açıklamada ;

P720Rd.png

" Hello everyone.

Last night our website was hacked, but please know that your payment information is not on the site itself and is safe. We are working on restoring the webpage. The hacking has no effect on the processing/shipping time of your product. It will still take 1-2 days to process and 5-10 business days to ship out. If you get a voicemail when calling our support line, please leave a message so our customer service representatives can get back to you as soon as they are finished assisting other customers. I deeply apologize for the inconvenience."

Lv8yJ0.png

Türkçesi

" Herkese merhaba.

Dün gece web sitemiz hacklendi, ancak ödeme bilgilerinizin sitenin kendisinde olmadığını ve güvenli olduğunu lütfen unutmayın. Web sayfasını geri yüklemek için çalışıyoruz. Bilgisayar korsanlığının ürününüzün işleme / nakliye zamanını etkilemez. Hala işlemek için 1-2 gün sürer ve gemi 5-10 iş günü. Destek hattımızı ararken sesli mesaj alırsanız, lütfen bir mesaj bırakın, böylece müşteri hizmetleri temsilcilerimiz diğer müşterilere yardımcı olmaktan hemen sonra size geri dönebilirler. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim."

Dediğim gibi lamerlık yaptım ve oldu :)

kM7WJv.png

qAQWP3.png

Ben sözümde durdum ve hiç bir şeylerini ellemedim.İstediğim zaman sunucularına girebiliyorum.hiyarlandin:

Last edited:

Users who are viewing this thread