Sms Aktivasyon Servisi - Sms-Man.Com (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Artık sosyal ağlara kayıt olmak için yüzlerce SIM karta sahip olmanıza gerek yok, her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünüldü. Sahibiz
zaten sizin için her şeyi hallettim!
Farklı şehirlerde ve ülkelerde düzinelerce işlem merkezi kullanıyoruz, size sağlanan SMS aktivasyonu ve sitenin kesintisiz çalışması için çok sayıda numara seçimi sağlayan budur. Belirli bir kişinin çalışmasına bağlı değiliz, her şey otomatikleştirildi ve mükemmelleştirildi, bu sayede bu alanda en iyisi olduk!
Sadece birkaç saniye içinde sanal bir telefon numarası satın alabilirsiniz!
SMS-MAN, bir cep telefonu numarasına SMS yoluyla onay gerektiren çeşitli ödeme hizmetlerinin ve sosyal ağların hesaplarının hem tek hem de toplu olarak etkinleştirilmesiyle ilgilenen kişiler için hizmet kalitesini artırmak için oluşturulmuştur.
Ana hedefimiz, SMS aktivasyonunun kapsamını geliştirmek, müşterilere daha yakın olmak, hesap doğrulama için yeni yaklaşımlar oluşturmaktır.

Hizmette iki seçenek API vardır:
1) SMS aktivasyonunun bir analogu;
2) ilk seçeneğe sahip olmayanlar için kendi API'si
API, tarafınızdan SMS mesajı alma sürecini otomatikleştirmek için gereklidir. API ile çalışmak için API anahtarınızı kullanmanız gerekir; yöneticiden temin edilebilir. API'miz rakip sitelerle tamamen uyumludur.
Sms-man.com hizmeti şu kıtalarda aktif olarak çalışmaktadır:
Afrika;
Asya;
Lat. Amerika;
BDT ve tüm Avrupa.

Dengeyi şu yollarla doldurabilirsiniz:
Yandex Money;
QIWI;
PAYEER (geniş bir ödeme yöntemi seçimi);
Coinbase;
Advcash.
Hizmetlerimiz için fiyatlar:

İyi haber, ebay, tinder, paypal için seçebileceğimiz 150'den fazla ülke ve sadece 0,20 $ 'dan başlayan fiyatlar var.

1) 25 smscoin'den Netflix
2) 13 smspoint'ten Yalla
3) 6 smscoin'den KakaoTalk
4) 6 smscoin'den Whatsapp
5) 3 smscoin'den Naver
6) Ebay 13 smscoin'den
7) 3 smscoin'den Instagram

1 ¥ = 10 smscoin
1 $ = 70 smscoin

Hizmetimizin avantajları:
1) sms-man.ru hizmetine dünyanın her yerinden ve herhangi bir cihazdan erişim sağlanabilir;
2) destek servisi sorularınızı haftanın 7 günü günün her saati yanıtlar;
3) Tavsiyenizin ödemesinin% 3 ila% 5'i arasında bir sevk sistemimiz var;
4) Hizmetimiz tam otomatik olarak çalışmaktadır.

Servis bağlantısı: SMS-MAN.COM

Credits
0
Rating - 0%
İyi haber, ebay, tinder, paypal için seçebileceğimiz 150'den fazla ülke ve sadece 0,20 $ 'dan başlayan fiyatlar var.

Credits
0
Rating - 0%
For large customers we have good discounts, if you need large volumes, visit our website and ask our support, we will do everything at the highest level!

Credits
0
Rating - 0%
bu adam ve site dolandırıcı beyler ben deneme amaçlı 1$ üyelik almıştım vk.com ve telegram için hiçbir işe yaramyor sms falan gelmiyor. destek yazdığınızda hep bir bahane hazır. denemedğim yol kalmadı , her denileni yaptım ama sonuç aynı. ben kandım siz kanmayın diye arkadaşlar uyarmak istedim. yönetim gereğini yapacaktır diye umuyor. saygılarımı sunuyorum ;

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread