D

delete.9999

Selamun Aleyküm dızolar bizim tayfadan kimse kaldıysa gelinde bi sarılalım :)

Herneyse beyler benim konularımı bilen bilir mazın takılırız hani kafamda bir sürü makale var ama paylaşamıyorum daha doğrusu üşeniyorum en sonunda mezaramı götürücem dedim ve bütün makalelerimi sizinle paylaşmayı düşünüyorum.
o6NYn7.png

View hidden content is available for registered users!

Hatırlarsınız size önceden Hedef Snapchat Hesabı Hackleme Galeriye Erişme Rehber'i Okuma adı altında bir konu anlatmıştım şimdi ise Snapchat Sayesinde Kişinin Anlık Konumunu Öğrenme'yi anlatıcam.

Öncelikle kişinin sizi eklemesi lazım hesabı kurar kurmaz istek attınız snap puanınız görünüyor başını alırsınız o yüzden hesabı biraz kasmanız lazım snapchat kullanıcı arama yerine gelin ve

8NL9mk.jpg

Bu tarz bot hesapları ekleyin ve hepsine özelden hikaye atın dün gece kurduğum hesabın bu sabahki görüntüsü

YOEj3j.jpg

3-4 gün boyunca bunu yapsanız puanınız 15-20 K olur ama abartmaya gerek yok şimdi kişiye istek atabilirsiniz

Kişi isteği kabul ettiyse eğer bu ana ekrana gelin
nJN5k1.jpg

ve iki parmağınızla ekranı ufaltıyor uzaklaştırıyor gibi yapın ilk yapışınız ise sizden konuma izin vermenizi istiyicek hayalet olarak verin ve karşınızda eklediğiniz kişilerin anlık konumları

a1NyPB.jpg

Kişilerin üstüne tıklayın yakınlaşıyor sizde elinizle biraz daha yaklaştırarak normal uydu görünümü ve sokak cadde adlarını görebilirsiniz.

hepiniz berxudar be..

Users who are viewing this thread