Social Media Expert Nasıl Olunur? (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Slmlar bugün sizlere social media expert olmayı öğreteceğim.

1.Adım
Kendinize bir kullanıcı adı bulun mesela winson,buzzy,lixy,lizy,layn,ducky,x,sleyt gibi şeyler kullanıcı adınızda olmalıdır yoksa expert olamazsınız.

2.Adım
100k bot basın mal gibi gidin 100k bot basın hesabınıza eğer ben enayiyim her siteye girer kredilerle 3 yılda 100 olurum sonra taklide kapanırım diyorsanız free basın ben zenginim olm diyorsanız fiyu 100k basın.

3.Adım
Bir tane video atın karılı kızlı,arabalı,silahlı veya paralı bir video atın ve 1-10m izlenme basın.

4.Adım
Ppye neon maskeli adam koyun veya karı kız koyun.

5.Adım
Biyografiye "tAnRı aFFeDeR BeN aFFeTmEm" gibi keko sözleri yazın.

6.Adım
Kendi kurduğunuz pkk hesaplarını hackleyin.

7.Adım
Mal mal story atın işte "geliyoruz amk :)" veya ne bilm hiçbir sik bilmediğiniz halde cc felan yazın.(ama bir andaval mal gibi bot bastığınız için sadece 10 kişi storye bakıcak)[/hide]

Tebrikler social media expert oldunuz götünüz arşa ermiştir inş

die()

n 0 t h i n g
Credits
553
Rating - 0%
Slmlar bugün sizlere social media expert olmayı öğreteceğim.

View hidden content is available for registered users!
1.Adım
Kendinize bir kullanıcı adı bulun mesela winson,buzzy,lixy,lizy,layn,ducky,x,sleyt gibi şeyler kullanıcı adınızda olmalıdır yoksa expert olamazsınız.

2.Adım
100k bot basın mal gibi gidin 100k bot basın hesabınıza eğer ben enayiyim her siteye girer kredilerle 3 yılda 100 olurum sonra taklide kapanırım diyorsanız free basın ben zenginim olm diyorsanız fiyu 100k basın.

3.Adım
Bir tane video atın karılı kızlı,arabalı,silahlı veya paralı bir video atın ve 1-10m izlenme basın.

4.Adım
Ppye neon maskeli adam koyun veya karı kız koyun.

5.Adım
Biyografiye "tAnRı aFFeDeR BeN aFFeTmEm" gibi keko sözleri yazın.

6.Adım
Kendi kurduğunuz pkk hesaplarını hackleyin.

7.Adım
Mal mal story atın işte "geliyoruz amk :)" veya ne bilm hiçbir sik bilmediğiniz halde cc felan yazın.(ama bir andaval mal gibi bot bastığınız için sadece 10 kişi storye bakıcak)

Tebrikler social media expert oldunuz götünüz arşa ermiştir inş
Vay anasını fena taktik , bende sosyal mediya exispert olcam artık

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Konunu hideden çıkardım eğlence mizah ya da boş konuları hideye almayın boşuna hortluyor sonra.

N

Nobody

Daki abim diyorki konuyu kaldırsınlar yoksa foruma taklit atarım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread