son.. 09.10.2019 (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Bu konuları pek sevmiyorum açmak okumak bile istemezdim ama elektronik elemanlarım donanımlarım ve tüm arşivimi can dostum bir arkadaşa emanet etmiş bulunmaktayım, eskilerden başlayan bir hikaye ve bu hikayenin son sayfasına gelmiş bulunmaktayım.
grayhatz cigicigionline spyhatz sayamam şimdi yüzlerce dostluk yüzlerce düşman edindik belki,
istemezdim bu konuyu açmayı bile istemezdim bunu yapmayı ama artık gitme zamanı..
isterdim daha çok vakit geçirmeyi iserdim son birkaç şey daha öğretmeyi,
sanal dan yürümüyor işler reel hayatı fazlasıyla ihmal etmişim düzenlenecek toparlanacak çok şey var
bu ülkedeki insanları çekemiyorum ve onlarla yapacak bir işim de kalmadı yurtışında bir yere iş için taşınacağım,
herkes bilsin isterim ki reeldir bu sanal hayata benzemez o olmayınca sanal da olmaz o yüzden siz de ihmal etmeyin benim gibi, site hacklemekle birşey geçmedi elime yaş geldi 27 önümde o kadar çok şey var ki bugüne kadar nasıl bırakmışım anlam veremiyorum,
haksız nedenlerle kırdığım birileri var ise haklarını helal etsinler varsa hakkım helal olsun
belki 2 belki de 6 sene sonra ortam bitmemiş ise dönüş yapacağım hiç bir iletişim kanalarım aktif olmayacaktır, ister üzülün ister de sevinin bu çok ilgilendirmeyecektir beni.

Users who are viewing this thread