Edit (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

𝔸𝔻𝕆ℕİ𝕊

SOYTARIYIM

SOYTARI
Credits
2,348
Rating - 0%
Merhabalar Efendim Yaptığımız Hizmetlerimiz Kısaca Her Türlü Instagram İşi Yapılır
İletişim İçin Telegram: yenxrs & @mortallegend Instagram: skrtskipz

-Takipçi(Yapay/Bot-Aktif) Satışları
-Postlara Milyonluk izlenme
-Beğeni-Yorum botları
-gönderiler için toplu arşivleme-silme
-Kullanıcı adları
-Hesabı keşfete çıkarma
-Hesaba reklam çıkma-Destek Portalı açma
-bütçeye uygun hesap satışları 10 K dan 700 K ya kadar
-Oto Dm Basıcı-Oto Mail Basıcı-Oto WhatsApp basıcı sorunsuz bir şekilde kurulur hata vermez kurulumu da yapıyoruz
-Çalınan hesabı kurtarma
-Maddə farketmeksizin taklit-yapay-ihlal vb hesap açma işlemleri uygun fiyatlı
-Hesap kapatma kişisel vb
-Smm panel scriptleri-Smm takipçi beğeni izlenme paneli kurulumu.
-Ph1shing site kurulumu .com+ssl yaygın olmayan sc ile ban yemez
-Smm panel scleri güncel apili
-Piyasada kimsede olmayan telif mavi tik scriptler
-Dilediğiniz sitenin scsi çekilir
-Fake no satışları sosyal medya-WhatsApp doğurmaları için hemen hemen her ülke mevcut;+1,+44,+31

+90 no WhatsApp için,+90 açık hat satışı
Destek Portalı Açma Fiyat?

veyiez

Darkness İnfinity ░▒▓█ ℍ𝕖𝕝𝕚𝕠𝕤 █▓▒░
Credits
10,949
Rating - 0%
Merhabalar Efendim Yaptığımız Hizmetlerimiz Kısaca Her Türlü Instagram İşi Yapılır
İletişim İçin Telegram: yenxrs & @mortallegend Instagram: skrtskipz

-Takipçi(Yapay/Bot-Aktif) Satışları
-Postlara Milyonluk izlenme
-Beğeni-Yorum botları
-gönderiler için toplu arşivleme-silme
-Kullanıcı adları
-Hesabı keşfete çıkarma
-Hesaba reklam çıkma-Destek Portalı açma
-bütçeye uygun hesap satışları 10 K dan 700 K ya kadar
-Oto Dm Basıcı-Oto Mail Basıcı-Oto WhatsApp basıcı sorunsuz bir şekilde kurulur hata vermez kurulumu da yapıyoruz
-Çalınan hesabı kurtarma
-Maddə farketmeksizin taklit-yapay-ihlal vb hesap açma işlemleri uygun fiyatlı
-Hesap kapatma kişisel vb
-Smm panel scriptleri-Smm takipçi beğeni izlenme paneli kurulumu.
-Ph1shing site kurulumu .com+ssl yaygın olmayan sc ile ban yemez
-Smm panel scleri güncel apili
-Piyasada kimsede olmayan telif mavi tik scriptler
-Dilediğiniz sitenin scsi çekilir
-Fake no satışları sosyal medya-WhatsApp doğurmaları için hemen hemen her ülke mevcut;+1,+44,+31

+90 no WhatsApp için,+90 açık hat satışı
güzel kardeşim yapay dan kapanan hesabı kaça açıyorsun pm atarmsn

veyiez

Darkness İnfinity ░▒▓█ ℍ𝕖𝕝𝕚𝕠𝕤 █▓▒░
Credits
10,949
Rating - 0%
Arkadaş sürekli telegram iletişim kanalına yönlendirme yapıyor buranın telegram'dan farkı ne anlamak güç önermiyorum kendisiyle ticaret yapmanızı

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Arkadaş sürekli telegram iletişim kanalına yönlendirme yapıyor buranın telegram'dan farkı ne anlamak güç önermiyorum kendisiyle ticaret yapmanızı
Kankam Şimdi Ben Operadan Giriyorum. Foruma Ve Bu Bazı Script Hatalarına Yol Açıyor Google'da Aynı Ve Ben O Yüzden Seni Yönlendiriyorum Dolandırıcılık Yaptığımı Görürsen Bildirebilirsin İsterse Telegramdan Konuşmuş Olalım

Credits
0
Rating - 0%
Kankam Şimdi Ben Operadan Giriyorum. Foruma Ve Bu Bazı Script Hatalarına Yol Açıyor Google'da Aynı Ve Ben O Yüzden Seni Yönlendiriyorum Dolandırıcılık Yaptığımı Görürsen Bildirebilirsin İsterse Telegramdan Konuşmuş Olalım
adam telegrama gelmek ıstemıyorum dıyor hala telegramdan konusalım dıyosun ŞQŞDŞDŞŞŞXŞX

Credits
61
Rating - 0%
Sen önce bi Üslü'bunu düzelt sonra Ticaret yaparsın
Doğru söylüyor burda fiyat vermiyorsun sen kimsinki senin telegramına gelmek için uğraşalım burdan söyle nesin referansın
hiç birşeyin yok dolandırıcı tipler oldugunuz belli

Fatih Terim

Credits
1,503
Rating - 100%
Doğru söylüyor burda fiyat vermiyorsun sen kimsinki senin telegramına gelmek için uğraşalım burdan söyle nesin referansın
Kardeş Bu Diyeceklerimi İyi Dinle Kulağına Küpe Diline Piercing Yaparsın Şimdi Benim Dolandırıcı Olduğumu İddia Ediyorsun Eyvallah Bunu Neye dayanarak söylüyorsun bak seni pis ederim

Credits
27
Rating - 0%
Seni gruba çekip bütün referanslarımı gösteririm zevke gelirsin laf atmaktan başka bir sik yaptığın yok üsttekinin yancısı olmuşsun ulan şunu gelipte sağlam biri yazsa saygı duyarım gelmiş faydasız gezgin bana bunu diyor çıkar 1 kişi göster kimi dolandırmışım boş adamsın ilgilenmiyorsan yazmazsın

rus 

seclusion
Credits
46,653
Rating - 100%
Beyler arkadaşlar telefonları vs kapalıyken siteden yazacağınız için göremezler diye büyük ihtimalle size tg vermek istediler bunun neyini tartışıyorsunuz aq ? isteyen ticaretini yapar istemeyen yapmaz. Durduk yere adamlara dolandırıcı demenizin ne anlamı var ? birisi dolandırılırsa ya da bunu hissederseniz kanıtını atarsınız olur biter. Konuyu daha fazla baltalamak yerine bırakında adamlar işlerini yapsın. Neyse ben yinede gidip başka dolandırıcılara bakayım. çee çee

Fatih Terim

Credits
1,503
Rating - 100%
Beyler arkadaşlar telefonları vs kapalıyken siteden yazacağınız için göremezler diye büyük ihtimalle size tg vermek istediler bunun neyini tartışıyorsunuz aq ? isteyen ticaretini yapar istemeyen yapmaz. Durduk yere adamlara dolandırıcı demenizin ne anlamı var ? birisi dolandırılırsa ya da bunu hissederseniz kanıtını atarsınız olur biter. Konuyu daha fazla baltalamak yerine bırakında adamlar işlerini yapsın. Neyse ben yinede gidip başka dolandırıcılara bakayım. çee çee
Ne Güzel Okuyordum Hak Veriyordum Ta Ki Sondaki Yazıya Kadar

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread