Satım Spotify Premium Hesaplar Satılır 1 Aylıktir Sadece 5 TL (1 Viewer)

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Senin annen ögretti bana böyle davranmayı anana sorabilirsin o.ç sen adam olsan anayı bacıyı karıştırmayacagını bilirdin ama tabi anan benimle mesgul oldugundan sana terbiye vermemiş klavye delikanlısı

Koskoca 34 35 yaşında adamsın annen sana tanımadığın insanlar hakkında önyargılı olmamayı öğretmedi mi?

Ben bu mesajı yazarken senin anan hakkında kötü bi niyet bulunmamıştım anaların kutsal varlık olduklarını senden daha iyi bildiğim için sana cevap vermeyeceğim.

Credits
5,534
Rating - 0%
Ben bu mesajı yazarken senin anan hakkında kötü bi niyet bulunmamıştım anaların kutsal varlık olduklarını senden daha iyi bildiğim için sana cevap vermeyeceğim.
Cok Egoıstsın Bu Tıkı Nasıl Verdiler Admınler Anlayamıyorum Rıca Edıyorum Saygılı olForum Uyelerıne Aksı Takdırde Banlanırsın

Credits
0
Rating - 0%

ne olursa olsun anne kelimesi geçmesi yanlış bende yaptıgım hatanın farkına vararak yazdıgımı sildim bir sinirle yazdım kusura bakma

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Cok Egoıstsın Bu Tıkı Nasıl Verdiler Admınler Anlayamıyorum Rıca Edıyorum Saygılı olForum Uyelerıne Aksı Takdırde Banlanırsın

Kardeşim ben imhatimi'in kuruluş yıllarından beri buradayım bugüne kadar 1 tek kişi ile bile aramda münakaşa olmadı 1 kez bile ban yemedim tanınırlığıda @Mectruy verdi. Bugün bana verilen ters cevaplara karşı banada cevap vermek doğdu ve saygın ve ahlakım çerçevesinde cevap vermeye çalıştım. Neden peki bu formu çok sevdiğim ve benimsediğim için ha egolu diyorsun bana Allah'ını seversen 1 mesajda ego yaptığımı göster direk @Gençtürk adminden ban talebinde bulunacağım.

ne olursa olsun anne kelimesi geçmesi yanlış bende yaptıgım hatanın farkına vararak yazdıgımı sildim bir sinirle yazdım kusura bakma

Tamam kardeşim sıkıntı yok canını yerim.

111.jpg

Users who are viewing this thread