s (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Hayırlı olsun, arkdaşlar programlama ilgili bilginiz olduktan sonra hangi bölümü okuduğunuz önemli değil. Üniversiteye yerleştirme olmuyor :D. Herkese başarılar dilerim

Credits
97
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar

Spy Ar-Ge alımı başlatıyorum. Arge bölümü 2 ye ayırmayı düşünüyorum başlangıç ve uzman bölümü. Katılmak isteyen arkadaşlar bana PM atabilirler.

Gerekli Bilgiler

Örnek gerekli Bilgiler

Eğitim durumu :
Lisans

Üniversite yada Lise ise Bölüm : Bİlgisayar Mühendisliği

Bildiği Programlama Dilleri : Java,C#,Delphi

Referans Gösterebilecek 1-2 Proje : Falan link yada program

Tabiki kim ne kadar bildiğini bilemediğim için kendi bildiği dilinde küçük bir program yazılmasını istenecektir.

Not: Uzman bölümüne en fazla 10 kişi olacaktır. Başlangıç düzeyinde herhangi bir kısıtlama yok. Yapılan projelere ve işlere göre başlangıç levelden uzman levele geçilecektir. Aynı zamanda Uzman levelde olan arkadaşlar verilen görevler zamanında yerine getirmediği takdirde uzman levelden çıkatılacaktır.

Girmek isteyen arkadaşlara başarılar dilerim.

Saygılar
yaw 2 time de alınmadım bari buna umutlanim :D bildiğim diller : C# html css javascript not : python biliyom ama pythonda kendime güvenmiyom :D

r3n4m3 

Backend Developer
Credits
1,005
Rating - 0%
yaw 2 time de alınmadım bari buna umutlanim :D bildiğim diller : C# html css javascript not : python biliyom ama pythonda kendime güvenmiyom :D
Bu şekilde ciddi almayarak nasıl girmeyi düşünüyorsunuz acaba? Gerekli bilgiler bile göndermediniz????

Credits
159
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar

Spy Ar-Ge alımı başlatıyorum. Arge bölümü 2 ye ayırmayı düşünüyorum başlangıç ve uzman bölümü. Katılmak isteyen arkadaşlar bana PM atabilirler.

Gerekli Bilgiler

Örnek gerekli Bilgiler

Eğitim durumu :
Lisans

Üniversite yada Lise ise Bölüm : Bİlgisayar Mühendisliği

Bildiği Programlama Dilleri : Java,C#,Delphi

Referans Gösterebilecek 1-2 Proje : Falan link yada program

Tabiki kim ne kadar bildiğini bilemediğim için kendi bildiği dilinde küçük bir program yazılmasını istenecektir.

Not: Uzman bölümüne en fazla 10 kişi olacaktır. Başlangıç düzeyinde herhangi bir kısıtlama yok. Yapılan projelere ve işlere göre başlangıç levelden uzman levele geçilecektir. Aynı zamanda Uzman levelde olan arkadaşlar verilen görevler zamanında yerine getirmediği takdirde uzman levelden çıkatılacaktır.

Girmek isteyen arkadaşlara başarılar dilerim.

Saygılar
Hayirli olsun

Credits
97
Rating - 0%
Bu şekilde ciddi almayarak nasıl girmeyi düşünüyorsunuz acaba? Gerekli bilgiler bile göndermediniz????
başka ne bilgi kaldıki dostum :) bildiklerimi söyledim
forumda paylaştığım yazılımlarım var onlara bakabilirsiniz

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread