Spy-da Gereksiz Yorumlar Sorunu ? ! (1 Viewer)

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
S.A Dostlar Bi Kac Haftadir Arastiririm, Hatta Gereksiz Yorum yapan Arkadashlara Bile Soyluyorum olmaz OLamaz!
Aynen 10 Konumdan 1 Tanesini Hide Yapiyom Zaten Hideden Sonra Editliye Bilir 4 Dakka Zamani Vardir Adamin.
Anlayisli Bencede :)

Resimlerde Kirmizi Cerciveye Alinanlar Hedeflerdir!
Ama Malesef Benim Lafim,Kecmiyor Dimekki Bunlara,

Peki O Zaman, Muhterem @Serberus @Mectruy @Roselly @Anarchosa Ve ( Sevmedigim Hemde Cok Sevdigim) Dostum, @Nobody Ve Diger Spy Dostlarimiz, Cevaplarinizi Bekliyorum, ?

Resimler Atcam Bu Adamlarla Napalim? Yada Napariz? Bilen Varmi?

Chrysanthemum.jpg
Desert.jpg
Hydrangeas.jpg
Jellyfish.jpg
Koala.jpg
Lighthouse.jpg
Penguins.jpg

NOT: Bunlar Yalniz Benim Kendi Konularima Atilan Yorumlar, Benim Gibi Kac Kac Insanlarin Yorumlari Vardir,...
En Azindan Konu Acan Zahmet Cekmis Dimi ?

Last edited:

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 100%
Bu yüzden konu açarsam hide (gizli) içine almıyorum.Çok böyle dengesiz yorumlar var yıllardır görüyorum ve halen de görmeye devam ediyorum.Düzgün yorum atan az kesim vardır her zaman.

Konu açanlara da tavsiye hepsini gizliye almayın ki ona göre bir yorum da bulunsun kişiler.

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
S.A Dostlar Bi Kac Haftadir Arastiririm, Hatta Gereksiz Yorum yapan Arkadashlara Bile Soyluyorum olmaz OLamaz!

Peki O Zaman, Muhterem @Serberus @Mectruy @Roselly @Anarchosa Ve ( Sevmedigim Hemde Cok Sevdigim) Dostum, @Nobody Ve Diger Spy Dostlarimiz, Cevaplarinizi Bekliyorum, ?

View attachment 4922
View attachment 4923
View attachment 4924
View attachment 4925
View attachment 4926
View attachment 4927
View attachment 4928

NOT: Bunlar Yalniz Benim Kendi Konularima Atilan Yorumlar, Benim Gibi Kac Kac Insanlarin Yorumlari Vardir,...
reis ben reportluyom banlıyolar

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Bu yüzden konu açarsam hide (gizli) içine almıyorum.Çok böyle dengesiz yorumlar var yıllardır görüyorum ve halen de görmeye devam ediyorum.Düzgün yorum atan az kesim vardır her zaman.

Konu açanlara da tavsiye hepsini gizliye almayın ki ona göre bir yorum da bulunsun kişiler.
Aynen 10 Konumdan 1 Tanesini Hide Yapiyom Zaten Hideden Sonra Editliye Bilir 4 Dakka Zamani Vardir Adamin.

SQLMAP

Social Engineer
Credits
0
Rating - 0%

View attachment 4922
View attachment 4923
View attachment 4924
View attachment 4925
View attachment 4926
View attachment 4927
View attachment 4928

Evet reis benim konularima da yazıyorlar @Nobody hocamı etiketledim ilgilenir diye umuyorum

Serberus

Orospu evladı

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Gereksiz flood yapan arkadaşları listr halinde telegramdan bana atın 2 gün banlarız. Devam ederse perma atarız. Taleh süpersin.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Her bölüme ayrı ayrı mod alınabilir böylece bunların önüne geçilir. Kalabalık olduğundan her yere yetişilmiyor sorununda tek çözüm yolu budur daha çok mod ona göre aktif olun aranızdan seçeceklerdir adminler.

SQLMAP

Social Engineer
Credits
0
Rating - 0%
Her bölüme ayrı ayrı mod alınabilir böylece bunların önüne geçilir. Kalabalık olduğundan her yere yetişilmiyor sorununda tek çözüm yolu budur daha çok mod ona göre aktif olun aranızdan seçeceklerdir adminler.
Reis ben yapabilirim

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
Gereksiz flood yapan arkadaşları listr halinde telegramdan bana atın 2 gün banlarız. Devam ederse perma atarız. Taleh süpersin.
al hala devam ediyorlar reklamda var

Attachments

• ser.png
    ser.png
    167.6 KB · Views: 12
  • serb.png
    serb.png
    179.7 KB · Views: 11

Forhoux

Grafiker
Credits
0
Rating - 0%
Taleh çok haklısın forumda modların artması gerek yada en azından legend rütbesindeki üyelere yorum silme yetkisi verilebilir böyle durumlar yaşanması azaltılır.

Credits
23
Rating - 0%

View attachment 4922
View attachment 4923
View attachment 4924
View attachment 4925
View attachment 4926
View attachment 4927
View attachment 4928

ELİNE SAĞLIK ABİ. EYW FALAN YAZIYORUUM SORUN OLMAZ DİMİ ?

Users who are viewing this thread