[SPYHACKERZ] Çok Gizli Gezginler Belgeseli (2 Viewers)

CyberWolf

Filozof Heçkır
Credits
1
Rating - 0%
Merhaba kendi konularına dahi yorum yapamayan Üst Tabaka olabilmek için g*tünü yırtan gezginler, major olabilmek için açmadık konu s*çmadık alan bırakmayan rütbeliler ve tabiki adam gibi adam adminler :D kısacası SpyHackerz ailesi. Bugün sizlere forumda binlerce bulunmasına rağmen sadece bazırları dikkat çeken gezginleri anlattım. Umarım beğenirsiniz

NOT: Konuyu hazırlayacam diye 1 saat uğraştım beğeninde bari bi b*ka yarasın

İÇERİĞİ GÖRMEK İÇİN KONUYU BEĞENMELİSİNİZ

Öncelikle gezginlerin ne ve kim olduğu ile başlayalım

---------------------------------------------------------
GEZGİN NEDİR KİMDİR ----------------------------------------------
Onlar siber alemin kodlu yollarında kaderleri spyhackerz de kesişen geleceğin ustaları mı ? Yoksa @Mectruy nin tabiri ile:

- bi si*ke derman olmayan, forumdaki yetkisi %1 civarlarında , varla yok arasında itilip kakılan üye grubu, genelde konuşmaya bile hakları yoktur, cevap bile yazamazlar çoğu kez, tam bir sefil
Herbokolog bir gruptan başkası değilmidir ? Buna siz karar verin çünkü ben kara verirsem anama söversiniz :D anamı seviyorum o yüzden cevap vermeyeceğim :D

yasuo.jpg herbokolog.jpg

Şimdi gezginleri tanıdığımıza göre artık gelelim gezginlerin genel özelliklerine

--------------------------------------------------
GEZGİNLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ --------------------------

KENDİ KONULARINA DAHİ YORUM YAPAMAZLAR
Bu grubun mensubu olan kişiler öyle zor haldedirler ki kendi konularına dahi yorum yapamayacak kadar zor durumdadırlar

yazık.jpg

YETKİLERİ YOKTUR
Girdikleri hemen hemen her konuda yetkiniz yok yazısı ile karşılaşır ve konuyu göremeden s*ktirip giderler. Bu acınası durumu rütbeliler anlamaz ancak gezginler duygulanır.

anlamazsınız.jpg

KİMSE BUNLARI B*KUNA SAYMAZ VE ALAY EDİLİRLER
Genelde rütbeliler bunlarla muhattap olmaz ve bir şey dediklerinde dalga geçilirler ancak adam gibi adam adminler bunları da sever ve sayar :D

dalga geçme.jpg

Genel özelliklerini bitirdiğimize göre şimdi de sıra gezginlerin evrelerine bir göz atalım

-------------------------------------------------------- GEZGİNLERİN EVRELERİ -------------------------------------------

1.EVRE: GOODBOY
Foruma katılan her gezgin önceleri çok saygılıdır. Öyle ki üst rütbelilerle konuşurken mutlaka efendim gibi saygı kelimeleri kullanırlar. Bu aşamada daha henüz forumu çözememişlerdir. Aynı zamanda bu evrede ilk s*ktir boktan kimsenin bakmadığı ücretsiz program konuları açarlar

what.jpg

2.EVRE: YALAKA P*Ç
Bu evrede artık güzel konular açmaya başlarlar. Adminlere tam bir yalakamsonik tavırla yaklaşır ve yalakalığın doruğunu yaşarlar

oww.jpg

3.EVRE: İŞİN B*KUNU ÇIKARMA
Artık bu evrede forumu çözmüş ve hangi konularda poğ gibi like olduğunu anlamışlardır. Ve bu evrede sürekli aynı instagram konularını açarak s*çıp sıvamaktan çekinmezler.

sıçıp.jpg

4.EVRE: ELVEDA GEZGİNLİK HOŞ GELDİN RÜTBE
Bu evreden sonra artık tam bir forum üyesine haline gelir ve özgürlüğün tadını çıkarırlar.

zgürlük.png

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR...
CyberWolf

Last edited by a moderator:

CyberWolf

Filozof Heçkır
Credits
1
Rating - 0%
KONU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ VE EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ YORUMLARDA BELİRTİN

ÖNCEKİ LAMERLER BELGESELİNE DE Bİ GÖZ ATARSANIZ SEVİNDİRİRSİNİZ :D

Last edited: