SpyHackerz Üyelerine / Küfür UYARISI ! (1 Viewer)

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
SpyHackerz Forumunda, Üstelik Çhatinde Bile Küfür Yapmak YASAK !
Ama İnsanlar Anlamiyorlarki.

İşte Hemin Screen Burada,

Lma3Cu.png

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

iBElLV.png

Ben Bilmiyorum Bunar Ne Zevkle Almişlar Şu Masterliği Legendligi Ama Olmazki !

Dogru Degilmi ?

@Mectruy @Anarchosa ????

SpyHackerz Dostlarimiz ?

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Küfür konusunda bende dün olan olay için fikir belirtmek istiyorum. Forumda tanımadığım bir arkadaş chatten hiç daha önceden samimiyetimiz veya bir tanışıklılığımız olmamasına rağmen bana küfür etmişti reportladım ama geri dönüşü nasıl oldu bilmiyorum. Küfür olayı chatte biraz abartılıyor. İte kendi dilinde cevap verirdim ama gerek duymadım.

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
SpyHackerz Forumunda, Üstelik Çhatinde Bile Küfür Yapmak YASAK !
Ama İnsanlar Anlamiyorlarki.

İşte Hemin Screen Burada,

Lma3Cu.png

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

iBElLV.png

Ben Bilmiyorum Bunar Ne Zevkle Almişlar Şu Masterliği Legendligi Ama Olmazki !

Dogru Degilmi ?

@Mectruy @Anarchosa ????

SpyHackerz Dostlarimiz ?

ya hocam haklısın eyw de tamam burada samimi bir ortam var biraz anı yaşayın böyle şeylere gerek yok zaten kurallarda da yazıyor küfür edilen kişi rahatsız olmadığı sürece fazla abartılmadığı sürece sıkıntı yok gerek yok yani böyle konulara

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Küfür konusunda bende dün olan olay için fikir belirtmek istiyorum. Forumda tanımadığım bir arkadaş chatten hiç daha önceden samimiyetimiz veya bir tanışıklılığımız olmamasına rağmen bana küfür etmişti reportladım ama geri dönüşü nasıl oldu bilmiyorum. Küfür olayı chatte biraz abartılıyor. İte kendi dilinde cevap verirdim ama gerek duymadım.
Her Sey Yoluna Dusecek Meraklanma Sen Tamammi ? :)

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
ya hocam haklısın eyw de tamam burada samimi bir ortam var biraz anı yaşayın böyle şeylere gerek yok zaten kurallarda da yazıyor küfür edilen kişi rahatsız olmadığı sürece fazla abartılmadığı sürece sıkıntı yok gerek yok yani böyle konulara
Yaw Kardesim Insanin Ehlakina Gerek Yok Zaten :)
Ama Napariz Burada Ehlakli Ehlaksiz Yarismasi Gidiyor SANKI ! :(

Demiя 

Bekliyor
Credits
110
Rating - 0%
Forumun 38k üyesi var chatti sadece 2 kişi kullanmıyor 2 kişi arasında olan küfürlü yazışma diğerlerini rahatsız ediyor olabilir lütfen herkes chati sadece 2 kişi değilde 38k kişi kullanıyormuş gibi ahlaklı ve terbiyeli kullanmalı kendinize saygınız yoksanız bile başkalarına saygı duyun forumun içine etmeyin burada emekler var!!!

Lav3y

https://t.me/lav3y
Credits
0
Rating - 0%
Chate mute özelliği gelse olay çözülebilir ama o da sıkıntı

BlackLorD

Dolandırıcı.
Credits
1,052
Rating - 100%
Bence bunlar Böyle abartılacak şeyler değil sitenin geneli zaten 16 17 18 19 20 21 22 falan gidiyo tartışmanın içerisinde olmadığı sürece şaka anlamında birbirine amk tarzı küfür edilebilir yani sonuçta burası bi hack sitesi devlet dairesi değil herşey nizami olsun gençlerin üzerine bu kadar gitmemek gerek bide legent master bunlar site yöneticelerinin gördüğü konumlar sen bunlara bence takılma bana kalsa kimsede rütbe olmasın o zaman herkez eşit olur ama oda olacak bişey değil yani taleh fazla takma dostum böle şelere zamanla insanlar anlar bazı şeleri

Users who are viewing this thread