Spyhackerz Artık Bir Webmaster Forumu ! (1 Viewer)

• Thread starter Deleted member 37446
  • Start date
D

Deleted member 37446

Duyuru !

2006 Yılından bu yana büyük mücadeleler ile degerli kurucumuz olan Mectruy tarafından 'Hack Forumu' olarak gelistirilmis olan spyhackerz platformu bulunduğumuz gün itibariyle artık bir webmaster ve ticaret forumudur.

Webmaster Nedir ?

Webmaster kendi sitesini gelistirmeye yönelik çalışma yapan site adminlerine verilen isimdir. Örneğin sizin bir siteniz var ve seo açısından veya google reklam açısından sıkıntılar cekiyorsunuz veyahut sitenizle ilgili cok farkli sorulariniz, sorunlariniz var. Bunu çözüp sitesini gelistiren kisilere webmaster deniyor. Bizlerde bu girisimci kardeslerimize bilgi kaynagi, ışık kaynagi olabilmek icin forumumuzun ana temasi tamamen bir webmaster forumuna döndürülmüştür.

Ticaret Artık Daha Kolay !

Her Webmaster forumunun olmazsa olmazı olanı ticaret alanları an itibariyle acılmıs bukunmaktadir. Yani kolayca instagram facebook twitter hesaplari satabileceksiniz, satın alabileceksiniz. Websitenize makale yazıları yazdırtabileceksiniz, siteniz icin editor tutabileceksiniz. Sitenizi gelistirmek adına seo hizmetleri alabileceksiniz veya bu işte iyi iseniz hizmet verebileceksiniz. SMM paneli sahipleri takipçi satabilecekseniz veya üyelerimiz, takipci satinalabileceksiniz. Kodladiginiz veya kodlamadiginiz scriptleri, yazilimlari satabileceksiniz veya satınalabileceksiniz. Aklınıza gelen illegal olmayan her türlü şeyin ticaretini yapabileceksiniz. Yani isterseniz eski elbiselerinizi ic camasirlarinizi falan satın. Böylelikle bünyemizde bulunan öğrenci kardeslerimiz icin en azindan harçlıklarini cikarabilmeleri icin bir firsat dogmus olur.

Fakat !

Evet gun itibariyle bir webmaster forumuyuz fakat bunun kendisiyle getirdigi bazı sorumluluklar var. Örneğin hack saldirilarının önüne koca bir engel getirildi. Uyarı niteliğinde bile TR sitelerine saldirip paylasmak yasaklanmistir. TR Combolistler yasaklanmıstır. BIN methodları paylaşmak yasaklanmıştır. Forumumuzda bulunan eski konulara bisey yapmayacağız ama artık bu tarz paylasimlar yapanların IP adresi kayıt altina alinarak kara listeye eklenicek böylelikle ilk siber ile gorusmemizde karalistedeki IP Adreslerini vermekten cekinmeyecegiz.

Ticaret Hakkında Dikkatli Olun !

Evet bir webmaster forumu olduk ve bundan sonra yuksek derecelerde ticaretler yapilacaktir. Fakat bu degisimin kendisiyle getirdigi dolandiricilar da olacaktir. Hatta adimiza sizlere sahte mail atan mi dersiniz, adimiza sahte telegeram veya sosyal medya hesabi acan mi dersiniz bunlar sizlere ulasip birseyler satip bu sistemi suistimal edecektir. Veyahut forumda 2 gunluk uyeliklerle ticaret yapip dolandirildiginiz vakit bunun herhangi bir geri dönüşü olmayacaktir bunlardan zaten mesul degiliz. Her yaptiginiz ticaret alici ve saticinin sorumlulugundadir. Bunun icin özellikle mavi tikli uyelere gozunuz kapali guvenebilir ticaret yapabilirsiniz onun disinda ise escrow olarak yöneticilerin gözlem ve onayiyla birlikte alisveris yapabilirsiniz bu konu hakkinda detayli bir konu payasacagiz.

Gun itibariyle Webmaster ve Ticaret kategorileri acilmis bulunmaktadir. Hepimiz icin hayirli olsun. Unutmayin bizler bilişim forumuyuz, webmaster forumuyuz, ticaret forumuyuz. Illegal bir platform degiliz, olamayiz da zaten.​

Last edited by a moderator:
Credits
201,695
Rating - 95%
Arkadaşlar zaten dibine kadar illegal bir site değildik malum birçok şeyi yasaklamıştık uzun zaman önce, mesala TR paylaşımlar hep yasaktı zaten ancak artık internetin diğer tarafınada geçme vakti gelmişti, ha bundan sonra ne olacak spyhackerz'in durumu ? zaten hack bilgi konuları açılmaya devam edilecek kategorilerimiz duruyor, yani bu konuda bir değişim hissetmeyeceksiniz web ,seo, kazanç alanına ağırlık verdik diyelim, maksad buradaki insanların kazanç elde edebilmesini sağlamaktır, boşuna vakit geçirip elinize birşey geçmediği dönemler sona ermiştir. İ*llegalite ile Legalizeyi güzel şekilde harman edeceğiz.

Diyeceksiniz spyhackerz.org gibi korkunç bir isimle bu tarz içerikler olurmu ? evet bal gibi olur. Piyasadaki her webmasterin bir elinin herzaman avantajlı olduğundan dolayı hackingde olma istediğini bilmiyor değiliz.

Credits
1,651
Rating - 0%
çok güzel bir gelişme fakat aklıma bir şey takıldı ben tr combo paylaşmayı zaten bıraktım fakat tr config paylaşıyorum bu yasak mı bence tr config paylaşmak yasak olmasın sonuç olarak sorumluluk kullanan kişiye ait oluyor bu konu hakkında bir kural var mı paylaşabilir miyim

Credits
201,695
Rating - 95%
çok güzel bir gelişme fakat aklıma bir şey takıldı ben tr combo paylaşmayı zaten bıraktım fakat tr config paylaşıyorum bu yasak mı bence tr config paylaşmak yasak olmasın sonuç olarak sorumluluk kullanan kişiye ait oluyor bu konu hakkında bir kural var mı paylaşabilir miyim

Configin zararı yok

D

Deleted member 37446

Ticaret yapalım iyi hoşda tokatçılığını kanıtladığımız adamları banlamıyorsunuz legend üye insan tokatlıyor bu konuda daha sıkı olmanız lazım
O isler artik oyle olmayacak.
Tiksiz ve escrowsuz yapilan ticaretlerde dolandiricilikla illaki karsilasacaksiniz ve bunu yapana hem cezasi verilecek hemde magdur kisiye herturlu bilgi saglanacak dolandirici hakkinda

A-K 

Nostalji
Credits
13,487
Rating - 0%
Öncelikle güzel bir adım olmuş.
Formumuz adına hayırlı uğurlu olsun,
Ticaret yapacak arkadaşlar arasında aracı olabilirim
Herkese iyi ticaretletler

Users who are viewing this thread