Spyhackerz Forumuna Aşık oldum (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Selamün aleyküm, bende bu foruma katki sağlayacağım spyackerzda olmanın hala mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum spyhackerz hacker forumuna aşık oldum benim bİr sözüm var sizler fedaİsİnİz sizlere savaşmayi değİl şerefli bİr şekİlde ölmeyi tercİh edİyorum sözünü hİçbir zaman unutmayın serberus'tan sonra bende askere gideceğim bana hakkınızı helal eder misiniz ?

Last edited by a moderator:
Credits
3,151
Rating - 100%
Gören Unutamıyor Ya Seven Ne Yapsın :D
Hoşgeldin Dostum,
Şehitlere Hakkını Helal Etmeyecek Vatan Hainleri Spyda Dolaşmaz Her Ne Kadar Hakkım Olmasada Hakkım Helal Olsun
Allaha Emanetsin.

Credits
0
Rating - 0%
Gören Unutamıyor Ya Seven Ne Yapsın :D
Hoşgeldin Dostum,
Şehitlere Hakkını Helal Etmeyecek Vatan Hainleri Spyda Dolaşmaz Her Ne Kadar Hakkım Olmasada Hakkım Helal Olsun
Allaha Emanetsin.
sanada hakkım helal olsun başarılarının devamını dilerim

Credits
299
Rating - 0%
aleyküm selamda komutanım filan yok burda kardeşim hoşgeldin

Credits
22
Rating - 0%
SELAMÜN ALEYKÜM KOMUTANLARIM BENDE BU FORUMA KATKI SAĞLAYACAĞIM SPYACKERZDA OLMANIN HALA MUTLULUĞUNU VE GURURUNU YAŞIYORUM SPYHACKERZ HACKER FORUMUNA AŞIK OLDUM BENİM BİR SÖZÜM VAR SİZLER FEDAİSİNİZ SİZLERE SAVAŞMAYI DEĞİL ŞEREFLİ BİR ŞEKİLDE ÖLMEYİ TERCİH EDİYORUM SÖZÜNÜ HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYIN SERBERUS KOMUTANIMDAN SONRA BENDE ASKERE GİDECEĞİM BANA HAKKINIZI HELAL EDER MİSİNİZ ?
vatan millet sakarya

Credits
100
Rating - 0%
Öncelikle hoş geldin aramıza, hayırlı tezkereler olsun şimdiden. Allah' a emanet ol...

Umarım forum için faydalı olur, faydalar elde edersin.

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Hoşgeldin, burası bir aile platformu gibi bir yerdir. O yüzden rütbe ayrımı yapmayız. O yüzden komutanım vs. gibi kelimeleri kullanmana gerek yok. İyi forumlar

Users who are viewing this thread