SpyHackerz Mobil Uygulaması (Fikir) (1 Viewer)

Credits
1,349
Rating - 0%
Merhaba,Spyhackerz Web sitesinde Google dan Giren Üyelerimiz İçin Bir Uygulama Geliştirilmeli Diye Düşünüyorum. Bu Mümkün Olabilirmi?

[ Sayın Üyeler Adminlerimizin Dikkat Çekmesi İçin Destek Olursanız Mutlu Olurum]

Credits
0
Rating - 0%
Adminler bunun üzerinde çalışırsa bence çok güzel olur. Tarayıcıdan zor oluyor malum, ios uygulama olursa kullanırım

Lav3y

https://t.me/lav3y
Credits
0
Rating - 0%
Ben yapmıştım ama 1 hafta ban yedim aq. Konum silinmişti
yapılacaksa yönetim veya güvenilir kişiler tarafından yapılır büyük ihtimal zaten çünkü log tutmayacağı vs ne malum ya da başka şeyler işte. foruma gelmişsin ilk konun spyhackerz mobil uygulaması? nasıl karşılanmasını bekliyordun

Credits
1,349
Rating - 0%
Maliyetli iş olur bayağı mobil uygulama yapması kolay bir iş değil. Belki 100 bin üyeden sonra yapılır.
Abi İlla Google Play den Olması Zorunlu Değilki Link Yaparsanız Sitenin Bir yerine Koyarsınız Efsane Olur

Credits
10,280
Rating - 100%
Maliyetli iş olur bayağı mobil uygulama yapması kolay bir iş değil. Belki 100 bin üyeden sonra yapılır.
Uygulama oyuın vesaire yapan arkadaşlar var
Bi rica etsem kırmazlar beni
UCUZ a yaptırız ve kaliteli bişey yaparız
Baya yardımcı olurlar bilgili donanımlı insanlar zaten
Bilgide verirler.
SPYHACKERZ HER ZAMAN İLK LERİ YAPIYOR
NEDEN İLK MOBİL UYGULAMA BİZ YAPMIYALIM :d

Credits
12,891
Rating - 100%
yapılacaksa yönetim veya güvenilir kişiler tarafından yapılır büyük ihtimal zaten çünkü log tutmayacağı vs ne malum ya da başka şeyler işte. foruma gelmişsin ilk konun spyhackerz mobil uygulaması? nasıl karşılanmasını bekliyordun
Forumda önceki hesaplarım kapandığı için yeni hesap açtım ve paylaştım. Zaten profesyonel fln demedim değildi de. Zaten kod kullanarak yapmadım. Mobiroaller üzerinden yaptım. Bilmeden araştıralım 😊

BYH4CKER

Her şeyin bir bedeli vardır...
Credits
528
Rating - 0%
Merhaba,Spyhackerz Web sitesinde Google dan Giren Üyelerimiz İçin Bir Uygulama Geliştirilmeli Diye Düşünüyorum. Bu Mümkün Olabilirmi?

[ Sayın Üyeler Adminlerimizin Dikkat Çekmesi İçin Destek Olursanız Mutlu Olurum]

Users who are viewing this thread