SpyHackerz Usta Hackerini Seçiyor ! (1 Viewer)

Hangisi ?

• cavdar59

Votes: 14 26.9%
  • ROOTSPY

Votes: 0 0.0%
  • FataLworm

Votes: 2 3.8%
  • PrenS

Votes: 8 15.4%
  • BlackDewil

Votes: 12 23.1%
  • SkullZ

Votes: 3 5.8%
  • lorxhell

• HackNology

Votes: 1 1.9%
  • Gök-Börü

Votes: 8 15.4%
  • Isko~

• Total voters
    52
Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Gene anket gene ben :D Evet pamuk eller oylara, kimse aşağıda ağlamasın neden ben yokum diye kendim seçtim kişisel kararım, herkese başarılar, MiYi OlaN KaZanSıN .

Bu arada @Isko~ yu ekleyebilmek için kendimi feda ettim. Gerçek isotcu kara günde belli olur. Adminleri eklemedim ki kimse yalakalık yapamasın eheueheu

Edit : OYLAMA BİTMİŞTİR.

Cavdar59 kazandı, ardından az farkla BlackDewil ve gök börü geliyor.

Last edited:
Credits
33
Rating - 0%
Gene anket gene ben :D Evet pamuk eller oylara, kimse aşağıda ağlamasın neden ben yokum diye kendim seçtim kişisel kararım, herkese başarılar, MiYi OlaN KaZanSıN .

Bu arada @Isko~ yu ekleyebilmek için kendimi feda ettim. Gerçek isotcu kara günde belli olur. Adminleri eklemedim ki kimse yalakalık yapamasın eheueheu
Olum heykırmıyım lan ben beni sil :) Bu arada oyum @Gök-Börü ye

S

Silinen üye 7909

hiç birini tanımıyorum acaip kararsızım kime atsam oyu aq

Credits
0
Rating - 0%
şu listede en eskiler daha,tecrübeli olur mec prens fatal iskoyu ekle en yeteneklisi black hepsinin eline verir iddaayada girerim
reis mec hariç hepsi var, oda anlatılamaz yaşanır bilgide olduğu için gerek duymadım

B

Byb!r@

Beyler guldurek biraz sizi

Credits
0
Rating - 0%
Ayrıca anketi editleyemiyorum, başka birini destekliyorsanız yorumda belirtebilirsiniz. Anket yarın bu saatte bitecek.

S

Silinen üye 7909

forumda bypassta şuan iyi gorduklerim @BlackDewil @l0rxhell @NinjaCR3 @cavdar59 @MKA7 @skycOde @krito1337 @ROOTSPY bunları kapiştirmak lazım bypssts :):):):)

Bİ kere kapıştık param içeride kaldı daha kapışır mıyım aq çeeçee Ayrıca ben warezciyim ne bypassı admin abi

NOT: skyc0de gerçekten sağlam bilgiye sahiptir parti kurarsa 40 tl mi ödedikten sonra oy veririm

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread