SpyHackerz Usta Hackerini Seçiyor ! (2 Viewers)

Hangisi ?

• cavdar59

Votes: 14 26.9%
  • ROOTSPY

Votes: 0 0.0%
  • FataLworm

Votes: 2 3.8%
  • PrenS

Votes: 8 15.4%
  • BlackDewil

Votes: 12 23.1%
  • SkullZ

Votes: 3 5.8%
  • lorxhell

• HackNology

Votes: 1 1.9%
  • Gök-Börü

Votes: 8 15.4%
  • Isko~

• Total voters
    52
Status
Not open for further replies.
B

BlackDewil

sidik yarıştırmak istemem fakat bir gecede çavdarın 13 oy alması ve kimseninde çavdara oy attım dememesi bariz şekilde bir katakulli belirtisi. benim gönlümde birinci @PrenS tir. Ayrıca çavdar kardeş laf ettiğin isko sen daha sektörün s sini bilmiyorken imt de takılmış , konuştuğun uzman da sen agucu bugucu derken piyasada olan biri. konuştuklarını iyi tanı :)

Credits
152
Rating - 0%
sidik yarıştırmak istemem fakat bir gecede çavdarın 13 oy alması ve kimseninde çavdara oy attım dememesi bariz şekilde bir katakulli belirtisi. benim gönlümde birinci @PrenS tir. Ayrıca çavdar kardeş laf ettiğin isko sen daha sektörün s sini bilmiyorken imt de takılmış , konuştuğun uzman da sen agucu bugucu derken piyasada olan biri. konuştuklarını iyi tanı :)
sen benim asıl nickimi biliyormusunki burda konuşuyorsun

B

BlackDewil

sen benim asıl nickimi biliyormusunki burda konuşuyorsun
yav ne asıl nickin? sen kimsin? senin abilerin kim amk? açtırtma benim ağzımı bi boksan konuş burda ağzında laf eveleyip geveleme. bak senden üstün adamlar burada açık nickleriyle duruyor. mertsen yiğitsen sende gel asıl nickinle.

Credits
152
Rating - 0%
yav ne asıl nickin? sen kimsin? senin abilerin kim amk? açtırtma benim ağzımı bi boksan konuş burda ağzında laf eveleyip geveleme. bak senden üstün adamlar burada açık nickleriyle duruyor. mertsen yiğitsen sende gel asıl nickinle.
kimmiş benden üstün adamlar :D

Credits
33
Rating - 0%
Tamam kardeş ya ufak bir anketi kaybettiniz ne olacak sanki seçim ni kaybediyorsunuz. He deyin geçin. Usta heykır salt çoğunluğa göre değil icraatine göre seçilir

B

BlackDewil

Tamam kardeş ya ufak bir anketi kaybettiniz ne olacak sanki seçim ni kaybediyorsunuz. He deyin geçin. Usta heykır salt çoğunluğa göre değil icraatine göre seçilir
kardeşim mevzu o değil. adam kendinden tecrübeli isnanlarla laubali laubali konuşuyor. ben diyorum benim gönlümde ne olursa olsun birinci PrenS diye. makarasına oluşturulmuş anket ama yapılan saygısızlık başka boyutta.

Uzman

Jason Voorhees
Credits
0
Rating - 0%
kardeşim mevzu o değil. adam kendinden tecrübeli isnanlarla laubali laubali konuşuyor. ben diyorum benim gönlümde ne olursa olsun birinci PrenS diye. makarasına oluşturulmuş anket ama yapılan saygısızlık başka boyutta.
Akışına bırak kardeşim gidişat belli zaten kim ne derse desin yahu : ) ortalık 56 oldu :D

Credits
152
Rating - 0%
saygıszlığı yapan insan ısko bu nasıl karaktersizliktir. gözlük takalım sana bitane

Credits
0
Rating - 0%
Çavdar reis uzatma kazanmıştım anketi burda kim usta heykır seçiyoruz ama bunun bir dayanağı yok eğlence amaçlı.. şu der bu daha iyi bu der bu daha tartışılır gider.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
kavgaya gerek yok, sistemde katakulli olayı döndüğünü sanmıyorum çünkü tüm oylar farklı üyeliklerden atılabiliyor xenforo nun anket sistemi gayet iyidir çee konu kilit.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Ben Kimseden iyiym demiyorum sadece susuyorum izliyorum öncelik ile beni ekldiğin için ve oy verenlere teşekkür ederim saolun
ben kolay kolay site hacklemem ki usta hacker olmak için sadece shell sokmak ve bypass yapmak ile oluyorsa en büyük lamer benim derim o işler de yaşlandık benim kendi kendime uyguladıgım eski ama güncel hali olan herkes tarafından duyulan ama kullanılmayan methodlarım vardır mesela MEC admininiz buna okadar çok şahit olduki en son olayda mec in bu forum hariç diğer tüm domainlerine sql açığından ROOT çekip :D skype ta eline verdim hala 500 TL yollayacak neyse hani demek istediğim blackdewil ve cavdar ı canı gönülden tebrik ederim gercekten spy de emekleri buyuk hack konusuna gelince kodlamada black bypass ta ise cavdar beni gecer buna eminim ama benim bilgim bana yeter buyuk hacker olmak değil amacım ve oy veren herkese tesekkur ederim unutmadan black bi java tools yazmıştın bende sana bi öneride bulunmuştum o tools u geliştir kardeşim :)

Emeklerinden dolayı herkese teşekkür eder cavdar ve black i tebrik ederim.

NOT= MEC buraya beni nasıl tanıdıgını ve neler hangi yöntemler kullandıgımı bildiğin kadar yazarsa sevinirim

Ufak at civcivlerin boğazında kalıyor, yaw dosyayı yanlışlıkla yolladım sana , yoksa nereden bulacanda sql dalacan a.q çee yanlışlıkla yolladığım dosyanın içindeki url ye sql denemen zaten etik değil be ? içinde root şifresi yokmuş ha şanslıyım , hergün kanka dediğin birinin yanlışlıkla yolladığı bir dosyaya sql koruması olmayan gelişigüzel yazılmış bir dosyaya sql injection yaptın sende iyi biliyosun. Ayrıca (mecin tüm sitelerine girdim yazmışsın) sql ile girdiğin sw de sadece çalışır durumda 2 kıçı kırık log sitesi vardı diğer gördüğün veritabanları seneler önce taşınmış sitelere ait çöp verilerdi ve bu vps aylık 5 dolar , (yanlış anlama seni bozmak için yazmıyorum ha) bakma sen bana insanların gururunu okşamayı severim her söylediğimi ciddiye alma, diğerlerinin dns leri başka yere yönelik vs vs övülmeye ihtiyacın yokki kime neyi ispatlamaya çalışıyorsun amk :)

not: aldığın 2 oydan birinide ben attım.

Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread