SPYHACKERZ YENİ LOGONUN SON HALİ EFSANE ! (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
ELİMDEN GELDİĞİNCE GÜZEL ANLAMLI YAPMAYA ÇALIŞTIM LOGONUN ETRAFINDAKİ HERBİR YAZI GÖKTÜRKÇEDİR VE TÜRK TARİHİNDEN BAZI ANLAMLI CÜMLELER VARDIR !
LOGO HERGEÇEN GÜN GÜNCELLENECEK PİXXELLERİ ARTIRILARAK DAHA GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ VERECEKTİR..
PNG HALLERİ AŞAĞIDADIR !
moJQVY.jpg

Z3Ovgg.jpg

0zGYYL.jpg

Azy99q.png

VD3W6B.jpg
nlJ02N.jpg
vPJWRA.jpg

1EGOrB.jpg

LDO5E0.jpg

DDyvoZ.png

moJ9qY.png

EDy1Qv.png

j6Q7z9.png

2aE0vL.png

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
logo içine neden kuş koydun la oraya spyhackerz kelimesinin içindeki (casus) vb tarzi vectorel resim daha iyi giderdi

Credits
0
Rating - 0%
logo içine neden kuş koydun la oraya spyhackerz kelimesinin içindeki (casus) vb tarzi vectorel resim daha iyi giderdi
Kötü duruyor casusda denedim :D ama casus koyup paylaşadabilirim.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
bence bi casus halinide paylaş resimlere gelince orgzm

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Çok sağlam olmuş bunları birde yuvarlak şekilde kesersen png formatında, her backgrounda uygun şekilde çee çok şey istiyoz ama işte geliştire geliştire baya yol aldı logo çee

Credits
0
Rating - 0%
Çok sağlam olmuş bunları birde yuvarlak şekilde kesersen png formatında, her backgrounda uygun şekilde çee çok şey istiyoz ama işte geliştire geliştire baya yol aldı logo çee
Birazdan yüklüyorum çee

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
bro logo etrafındaki yazan yazıların anlamı ne belki kötü bişey yazıyo bide kuş ırak bölgesel kürt yönetiminin bayragındaki kusla aynı amk diğer taraftan alman parlamentosundaki kuslada birebir :D sıkıntılı en iyisi casus yandaki anlamsız yazılarıda sil

Credits
0
Rating - 0%
bro logo etrafındaki yazan yazıların anlamı ne belki kötü bişey yazıyo bide kuş ırak bölgesel kürt yönetiminin bayragındaki kusla aynı amk diğer taraftan alman parlamentosundaki kuslada birebir :D sıkıntılı en iyisi casus yandaki anlamsız yazılarıda sil
ne alakası var o kuşu bizzat ben çizdim kürt bölgesel yönetiminde bi kere kuş yok amk

Emilyano Zapota 

Credits
15,432
Rating - 0%
seni aydınlatma konusunda diyorum bu tarz ama anla efekti vs şekli sen verirsin kimse özenti demesin kendi emegimiz ve düşüncemizi yansıtan bir logo olsun
LDOBLZ.png

Emilyano Zapota 

Credits
15,432
Rating - 0%
grubun adı zaten casus kus herkeste var biraz farklı düşünen adımız SpyHackerz casus hacker bilmem anlata bildimmi ha :D

Emilyano Zapota 

Credits
15,432
Rating - 0%
anonymaus hiç kuş koyuyomu adamların logo hep aynı bişey üzerindeler ideal ve hedeflerden şaşmayın neyse o yuz amk baska yok kuş yok casus var :D

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Efsan efsane sungur tam oldu dediğim gibi çee şimdi bunu yuvarlak olarak kesebilirsin ellerine sağlık, bu arada taklit edilmemesi için bazı kısımlara belli belirsiz SHT yazısı ekle. Since 2006 ekle vs çee

Users who are viewing this thread