SpyHackerz'a Özel All-in-One Attack Tool (1 Viewer)

l0z

coder
Credits
0
Rating - 0%
Başlıktan da anlaşılacağı gibi SpyHackerz adına bir program yazmaya başladım. Etrafta incelediğim birkaç program ve günümüzde kullanılan programların kimi durumlarda yetersiz olması sebebiyle, 2 versiyon şeklinde, 1. versiyonu public, 2. versiyonu priv8 olarak bi program yazmayı düşünüyorum.

Aklımda cloudflare bypass'tan, spider özellikli link, XSS ve Error searcherlara kadar birçok fikir ve çalışma geldi. Ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.

Lütfen bu konu altında fikir ve önerileriniz belirtin.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Güzel bir proje olacak gibi , shell bulucu site dizinlerinde gibi birşeyde ekleyebilirsin programa.

• Like
Reactions: l0z

l0z

coder
Credits
0
Rating - 0%
Güzel bir proje olacak gibi , shell bulucu site dizinlerinde gibi birşeyde ekleyebilirsin programa.
yazdım hocam onu da listeye.

Credits
0
Rating - 0%
Benim atıl kurt v1.0 da iken bu sistem geliştirilmişti iframe ile sürekli refreş yapıyordu sayfayı belirli shellden sonra tarayıcıyı kilitliyordu o derece yavaşlıyordu mantık bu alttaki gibi
https://github.com/drego85/DDoS-PHP-Script
ha onun dışında atıl kurtun diğer bir adı Shell booter internette örnekleri var mutlaka incele

l0z

coder
Credits
0
Rating - 0%
Benim atıl kurt v1.0 da iken bu sistem geliştirilmişti iframe ile sürekli refreş yapıyordu sayfayı belirli shellden sonra tarayıcıyı kilitliyordu o derece yavaşlıyordu mantık bu alttaki gibi
https://github.com/drego85/DDoS-PHP-Script
ha onun dışında atıl kurtun diğer bir adı Shell booter internette örnekleri var mutlaka incele

aldım listeye, onu da ekleyelim, bi shell paneli oluşturup, programın içinden verilen bi komutla ddos atabiliriz.

G

ghost-tr

Güzel fikir beklemedeyiz bakalım ne çıkacak ortaya.

Credits
1,069
Rating - 0%
Bence işin içine ddos girecekse HyperFilter de bypasslamalı eğer yapabilirsen çok iyi olur, takipteyim :)

Users who are viewing this thread