(Spynote Düzeltim) Android Rat SpyNote v6.4 (2 Viewers)

Credits
493
Rating - 0%
Evet bildiğiniz gibi link bozulmuştu düzeltip getirdim

Öncelikle SpyNote programı android telefonlar için rat yani remote acces trojan programıdır.​

ÖZELLİKLER

Hedef kişinin telefonundan kamerayı etkinleştirebilir​

(Resim sigmadigi için kaldırdım)
Dosyalarını indirebilir(galeri vs.)​

(Resim sigmadigi için resimi kaldırdım)
Mesajlaşabilir​

Rehberdeki numaralara ulaşılabilir​

(Resim sigmadigi için resmi kaldırdım)
Gelen mesajları okuyabilir​

Arama geçmişine bakabilir​

Yüklü olan uygulamaları görebilir​

Uygulamalara giriş yapılan kullanıcı adlarını görebilir​

Shell terminal açılabilir(kod yazdığınızda "permission denied" hatası veriyor, çözümünü bulan olursa nasıl yapılacağını konuma ekleyebilirim)​

Bazı ayarları kontrol edebilir​

Telefonunun ekranında mesaj gösterebilir
Telefonunu titretebilirsiniz​

RAT DOSYASINI OLUŞTURMAK İÇİN:

1- Uygulamayı açtığımızda sol üstten "Tools", sonrasında ise "Payload" sekmesine tıklıyoruz

2- "App Info" kısmından kurbanımızın adını, uygulamamızın adını, servis ismini ve versiyonunu istediğimiz şekilde düzenliyoruz​

3- "DNS Info" kısmından local ipmizi ve portumuzu giriyoruz(Herhangi dinamik dns servisini de kullanabilirsiniz)​

4- "Properties" kısmından RAT'ımızda çalışmasını istediğimiz özellikleri seçiyoruz(Tüm özellikler çalışmamaktadır)​

5- "Merging App" kısmında birleştirmek istediğimiz uygulamayı seçebiliriz(bir kaç sefer denedim fakat stabil çalışmadı)​

6- "Build" kısmına gelip RAT'ımızı hazırlıyoruz​

Building kısmı​

Out kısmı​

RAT'ımızı yedirdikten sonra ekranda çıkan görüntü:​

Telefondaki uygulama​

Uygulamanın içi
Uygulamanın içi​

İndirme Linki:

Virüs Total:

Kişisel kullanımda tüm sorumluluk kullanan kişiye aittir. Programa kendim herhangi bir trojan eklemedim. Bulduğum forumdan indirip kendi bilgisayarımda test ettim ve herhangi bir sorun görmedim.
Rar şifresi: madf1ng3rrr

Credits
11,854
Rating - 0%
bu tür ratlar fud lanmadan aşırı gereksiz oluyor direkt siliyor şuanki telefonlar kardo bilgin olsun sağlam fud olmadan zaman kaybı denilebilir bence.

Credits
526
Rating - 0%
Evet bildiğiniz gibi link bozulmuştu düzeltip getirdim

Öncelikle SpyNote programı android telefonlar için rat yani remote acces trojan programıdır.​

ÖZELLİKLER

Hedef kişinin telefonundan kamerayı etkinleştirebilir​

Dosyalarını indirebilir(galeri vs.)​

(Resim sigmadigi için resimi kaldırdım)
Mesajlaşabilir​

Rehberdeki numaralara ulaşılabilir​

(Resim sigmadigi için resmi kaldırdım)
Gelen mesajları okuyabilir​

Arama geçmişine bakabilir​

Yüklü olan uygulamaları görebilir​

Uygulamalara giriş yapılan kullanıcı adlarını görebilir​

Shell terminal açılabilir(kod yazdığınızda "permission denied" hatası veriyor, çözümünü bulan olursa nasıl yapılacağını konuma ekleyebilirim)​

Bazı ayarları kontrol edebilir​

Telefonunun ekranında mesaj gösterebilir
Telefonunu titretebilirsiniz​

RAT DOSYASINI OLUŞTURMAK İÇİN:

1- Uygulamayı açtığımızda sol üstten "Tools", sonrasında ise "Payload" sekmesine tıklıyoruz

2- "App Info" kısmından kurbanımızın adını, uygulamamızın adını, servis ismini ve versiyonunu istediğimiz şekilde düzenliyoruz​

3- "DNS Info" kısmından local ipmizi ve portumuzu giriyoruz(Herhangi dinamik dns servisini de kullanabilirsiniz)​

4- "Properties" kısmından RAT'ımızda çalışmasını istediğimiz özellikleri seçiyoruz(Tüm özellikler çalışmamaktadır)​

5- "Merging App" kısmında birleştirmek istediğimiz uygulamayı seçebiliriz(bir kaç sefer denedim fakat stabil çalışmadı)​

6- "Build" kısmına gelip RAT'ımızı hazırlıyoruz​

Building kısmı​

Out kısmı​

RAT'ımızı yedirdikten sonra ekranda çıkan görüntü:​

Telefondaki uygulama​

Uygulamanın içi
Uygulamanın içi​

İndirme Linki:

Virüs Total:

Kişisel kullanımda tüm sorumluluk kullanan kişiye aittir. Programa kendim herhangi bir trojan eklemedim. Bulduğum forumdan indirip kendi bilgisayarımda test ettim ve herhangi bir sorun görmedim.
Rar şifresi: madf1ng3rrr
Spynote bütün işlemleri tamamladım builde bastım build client ekranı geldi sarı yazılar geliyo o yazılarda kalıyo en son yazıda “OpenJDK Server VM (build 25.71-b09, mixed mode) bu yazıda kalıyo devamı gelmiyor

Users who are viewing this thread