SPYZHACKER.com JQuery XSS Açığı (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Merhaba sitenizdeki BU dizine göre JQuery 1.8.2 kullanıyorsunuz. JQuery 1.8.2'nin XSS'e karşı savunmasız olduğu hakkında güvenlik duyuruları var. JQuery sürümünüzü yükseltmenizi öneririm. CVE bulamadım ama yine de önlem almakta fayda var. Ayrıca aranıza yeni katıldım. Gelmişken bir selam vereyim dedim. :)

Savunmasız JQuery sürümleri: https://domstorm.skepticfx.com/modules?id=56b4dfde108b7c00007363ac

N

Nobody

bazı konulara mesaj yazma yetkim var bazıları ise yok neden acaba ? @Mectruy ? yardımcı olur musun ?
emek hırsızlığını önlemek için konu ve mesaj seviyesi yeterli olmayan üyeler içeriği açamaz. forumda aktif olman lazım :)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
chrome,mozilla gibi browserlerda xss çalıştırmak artık baya baya zor. Yapılırmı ? yapar delinin biri ayrı konu ama çok kiritik birşey değil.

N

Nobody

açık bile değil nerdeyse .d

Credits
0
Rating - 0%
chrome,mozilla gibi browserlerda xss çalıştırmak artık baya baya zor. Yapılırmı ? yapar delinin biri ayrı konu ama çok kiritik birşey değil.
mozillanın amına koyayım mec dayı hiçbirbok yapamıyon aq eski mozilla eklentilerini kurmak isteyen cyberfox kullansın

N

Nobody

eski sürüm mozila işimi görüyo :D

<?php
echo $_SERVER['SERVER_NAME'];
?>

ddos

Last edited by a moderator:
F

fl0ry

hit kasma keyfi :d

Status