SQL Inj. Video Anlatım (1 Viewer)

Bu videoyu ...

• Beğendim

Votes: 3 100.0%
  • Beğenmedim

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    3
Credits
0
Rating - 0%
selam arkadaşlar @Dode nin sqlmap videosunu izledim demin aklıma çektiğim bi video geldi paylaşayım istedim

video ile ilgili yorumlarınızı cidden çok merak ediyorum çektiğim ilk ve son eğitim videosuydu.

Credits
0
Rating - 0%
Manual sql zevklidir. Biz toollarla yapıyoruz kardesım. Eskisi gibi ugraşmak zor geliyor artık :) Eline sağlık ogrenmek isteyen arkadaslar için güzel video. Db çekme işini toolla gosteren videoyu gece cekmeyı dusunuyorum bende.

Credits
0
Rating - 0%
aslında kali toollarını tüm özelliklerini bir araya toplayabilsek çok iyi olur ben imt yi açmayı bekliyorum. sonra daha geniş yelpazelerde içerikler araştırıcam şuan işten güçten kafayı kaldıramıyorum

Credits
0
Rating - 0%
aslında kali toollarını tüm özelliklerini bir araya toplayabilsek çok iyi olur ben imt yi açmayı bekliyorum. sonra daha geniş yelpazelerde içerikler araştırıcam şuan işten güçten kafayı kaldıramıyorum
Tek tek elimden geldiği kadar anlatıyorum. Dediğin gibi bir proje tek kişilik değil ve kısa sürede bitmez ama muhtesem bir içerik olur.

Credits
40
Rating - 0%
Öncelikle ellerinize sağlık :) Gayet açık anlatımlı ve öğretici bir video olmuş.Benim merak ettiğim neden ilk ve son eğitim videosu olmuş

Credits
40
Rating - 0%
kaç gün bekledim onu upload etmek için biliyon mu :D
M0D9Y2.png

videonun youtube'ye yüklenme tarihi 2012 1 Mbps hızla upload etmek :D şimdi anladım, resmen meslekten soğutmuşlar :D

Credits
0
Rating - 0%
hangi 1 :D taşrada yaşıyoruz akk dolmadan 0,5 le upload ediyo. ki ben 0 da kaldığı speedtesti gördüm :D

Credits
40
Rating - 0%
Hay Maşallah ne azim :D Bu azim karşısında youtube sana madalya takıp videoyu ön plana çıkartacağına tam tersine geri plana atmış 5 yılda 87 görüntülenme :(

Users who are viewing this thread