Suriyeliye yardım (ALLAH RIZASI İÇİN GRAFİKERLER İÇERİ DİLECİ DEĞİLİM) (1 Viewer)

S

Silinen üye 7909

Arkadaşlar gelir gelmez direk birşey ister gibi olacak ama harbiden grafiker kardeşlerimizden ufak bir iyilik isteyeceğim.

Ben köpek bakıcılığı yapıyorum hayvan sıçıyor ben temizliyorum işte, Yaz bitmeden önce de müşteriyi arttırmam gerekiyor bunun için afiş yaptırmayı planlıyorum Grafiker kardeşlerimizden şöyle Müsait bir zamanlarında bana böyle güzel bir afiş tasarımı çıkarabilme şansları olursa süper olur ya.

En üstte kalın punto ile hani eski kovboy filmlerinde aranıyor yazısı olur ya o stil de Bakıcı var ! yazısı.
Onun altında hemen ince bir yazı ile, "Siz tatilinizi terk etmeyin ben 1 poşet ile köpeğinizin peşinden koşarım"
Onunda altında "Daha iyi Mutlu bir Arkadaş için İsim soyisim"
Tüm yazıların ortasında 555 - 555 -55 -55 Telefon numarası
Onun dışındada köpek yavruları, sevimli köpek, tasmalı köpek vb gibi resim koyulabilir ki köpek baktığım anlaşılsın.

Bu benim bir kaç dakika düşünme ile aklıma gelen birşey biraz ince nin sözlerinden çaldım o yüzdne siyaset üzerinden mizah yapmış gibi oldum daha iyi fikirleriniz varsa onlarıda sunabilirsiniz.

Valla vakit olupta güzel bir psd çıkarabilecek arkadaşlar olursa gerçekten iyilik borcum olur çünkü yaz bitmeden o köpeklere bakmam lazım sorularınız var ise köpek bakıcılığı ile gönderin gelsin

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
abi konu başlığını nie öyle koydun ırk ayrımı yapmayız forumda grafik tasarım için @TheKoswog yardımcı olabilir güzel yapıyor işini

S

Silinen üye 7909

Arkadaşlar Bu konu şaka maka değil gerçekten yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum

S

Silinen üye 7909

köpekleri severim barınakta gönüllü olmuştuk zamanında zor iş valla
Ya aslında çok tatlı hayvanlar onlarla çok kız düşüyor birde bir bok alıyon 5 kız düşürüyon bundan kral iş mi var aq bide üstüne para alıyon çeeçeeçee

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Ya aslında çok tatlı hayvanlar onlarla çok kız düşüyor birde bir bok alıyon 5 kız düşürüyon bundan kral iş mi var aq bide üstüne para alıyon çeeçeeçee
asdlkjfhdal valla kral işi biliyorsun ne diyeyim :d bende en son rottweiler sahiplenmiştim sonra büyüyünce vermiştik ne ağlamştm yav :confused:

S

Silinen üye 7909

onu bunu bilmem kuzenimin kız için hergün başka köpeklerle gezdiğini bilirim.Düşüremezdi ama pesde etmezdi
kuzenin rentacar dan araba kiralar gibi köpek kiralamış aq aposdkfoapskdf

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
kuzenin rentacar dan araba kiralar gibi köpek kiralamış aq aposdkfoapskdf
yok beraber barınağa gönüllü olmuştuk ben pek gitmezdim o hergün ordan köpek alırdı bide ortamı genişti ordan husky alman kurdu güzel zamanlardı alman kurduna k9 diyecek kadar masum çocuklardık şimdi öylemi reis kız düşürmek için gerekli olanlar bir adet park bir adet cinsi hiç önemli olmayan köpek ve pembe uzun tasma

S

Silinen üye 7909

yok beraber barınağa gönüllü olmuştuk ben pek gitmezdim o hergün ordan köpek alırdı bide ortamı genişti ordan husky alman kurdu güzel zamanlardı alman kurduna k9 diyecek kadar masum çocuklardık şimdi öylemi reis kız düşürmek için gerekli olanlar bir adet park bir adet cinsi hiç önemli olmayan köpek ve pembe uzun tasma
Bu mesajın üstüne yakıp uyuyorum ben aq efkarlandırdın

B

Byb!r@

Ben sana yardimci olabilirim yani ben degilde dayim yardimci olabilir her bokumu ona yaptiriyom xd
bosver ondan öğreniyom en azindan beles ders xd

Users who are viewing this thread