Credits
0
Rating - 0%
Takipmekani.com adlı sitenin scriptini full ftp backup almıştım , sonra bir işime yaramıyacağı için paylaşmak istedim ve bence sanalın en kaliteli forumu olan sht üyelerine paylaşıyorum. Tam olarak neyin takip scripti bende bilmiyorum , bu sektöre ilgim olmadığından dolayı , ancak illaki birilerinin işine yarayabilir.

indirme linki
View hidden content is available for registered users!

https://mega.nz/#!8AohRZoJ!dusqgoo4mrl6il3Rn5WprKi_0NrYmxy4M4q9RjfP3Xs

Biohazard

Biyolojik Tehlike
Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık.
Paylaşım Linklere Virustotal eklersen iyi olur.

Script Php Alt Tabanlı Twitter Takipçi Artırma İçin Kullanılıyor. Amacı twitter üzerinden bağlanan kişileri data da toplayıp ücretli karşılığında takipçi üye sayısını artırmak isteyen kişilere üye takipçisi vermek.

İyi çalışmalar..

Credits
0
Rating - 0%
Script hk: Twitter takipci beğeni felan göndermenize yarar.

Çalışma sistemi: içinde kullanıcılar bulunur.Bulunduğu yere havuz denir.

Misal havuzunuzda 1000 aktif kullanıcı var bunlara istediğinizi yaptırırsınız. 1000 kullanıcıyıda spyhackerz isimli kullanıcıya takipci gönderebilirsiniz.

Ellerine sağlık

Credits
0
Rating - 0%
Script tasarımsal olarak çok iyi durmuyor ama reworkle güzel şeyler çıkartılabilir.

Credits
31
Rating - 0%
hmn indirip deniyorum bunu arıyordum bende

Credits
51
Rating - 0%
Takipmekani.com adlı sitenin scriptini full ftp backup almıştım , sonra bir işime yaramıyacağı için paylaşmak istedim ve bence sanalın en kaliteli forumu olan sht üyelerine paylaşıyorum. Tam olarak neyin takip scripti bende bilmiyorum , bu sektöre ilgim olmadığından dolayı , ancak illaki birilerinin işine yarayabilir.

indirme linki
***Hidden content cannot be quoted.***

sağol reis aradıgım buydu

Credits
0
Rating - 0%

indirme linki
***Hidden content cannot be quoted.***
Eyvallah

Users who are viewing this thread