Taklitten Kapanan Instagram hesabım hakkında yardım (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Beyler merhaba, tam 1 ay önce Instagram hesabım taklit gerekçesi ile kapatıldı birileri method denemiş.
Ben de 1 aydır Instagram'a mail yazıp duruyorum ve de şu hesap açma formlarını doldurup duruyorum ama nafile.
Nafile derken form gönderirken hata alıyorum hata tam olarak şu:
"Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz."
Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edebilir misiniz? Yeni hesap aç diyecek olursanız eski hesabımda iş gereği kontakta olduğum insanların ulaşabileceğim kaydetmediğim iletişim bilgileri falan vardı.

Credits
0
Rating - 0%
kardeşim farklı formlar var bendede aynı sorun geri dönüş oluyor o farklı formlarla fakat resmi atınca takmıyorlar yinede ducky var o açıyor 1000$ ben bekliyorum ilerde birşey olur açılır inşallah

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Beyler merhaba, tam 1 ay önce Instagram hesabım taklit gerekçesi ile kapatıldı birileri method denemiş.
Ben de 1 aydır Instagram'a mail yazıp duruyorum ve de şu hesap açma formlarını doldurup duruyorum ama nafile.
Nafile derken form gönderirken hata alıyorum hata tam olarak şu:
"Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz."
Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edebilir misiniz? Yeni hesap aç diyecek olursanız eski hesabımda iş gereği kontakta olduğum insanların ulaşabileceğim kaydetmediğim iletişim bilgileri falan vardı.
Hesabın ebedi gg medya desteği dışında açamaz

Credits
0
Rating - 0%
Hesabın ebedi gg medya desteği dışında açamaz

Hadi yaa bro, İyi de kimseyi taklit etmediğim oratada hesabımda bana ait fotoğrafım da var inceleseler çok rahat görecekler yani taklit durumu falan olmadığını

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Hadi yaa bro, İyi de kimseyi taklit etmediğim oratada hesabımda bana ait fotoğrafım da var inceleseler çok rahat görecekler yani taklit durumu falan olmadığını
Hesabın ne zaman kapandı pm at yardımcı olucam bu gece çok mutluyum sabah bakıcam iyi geceler

Credits
1,456
Rating - 0%
Biri senin hesabının aynısını yapmış ve instagrama şikayet etmiş büyük ihtimal o adamın hesabı daha yüksek takipçili ve eski tarihliydi inşallah açarsın :)

Credits
0
Rating - 0%
Biri senin hesabının aynısını yapmış ve instagrama şikayet etmiş büyük ihtimal o adamın hesabı daha yüksek takipçili ve eski tarihliydi inşallah açarsın :)
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için dostum inşallah açarım. Açmak için bir yöntem bilen varsa söylerse çok sevinirim

veyiez

Darkness İnfinity ░▒▓█ ℍ𝕖𝕝𝕚𝕠𝕤 █▓▒░
Credits
10,949
Rating - 0%
bilen yardım etmez boşuna söyleme herkes paranın köpeği

Users who are viewing this thread