Tasarımcı veya yeteneği olanlar (1 Viewer)

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Yani öyle bir kutu tasarlayabilirseniz de iyi olur kurdelesiz ille de o kutu demiyoruz sanırım öyle bir kutu o şekil alev çıkacak tasarlayıp örneklerini mec ile paylaşırsanız beğendiğini alır ve kullanır.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Boşver kutuyu mec çee Biri alttaki manitanın elinin uzandığı yere spyhackerz yazsın tamam. çee

28124.jpg

Credits
763
Rating - 0%
Adamsın çee

Aslında manita küçültülüp ortaya değişik bir logo çıkabilir, hayal gücünüzü kullanın dumanlı bir spyhackerz yazılabilir şimdi bile güzel durmuş çee
Gozlerime kan girdi artik bilgisayar basinda durmaktan, keske o kadar photoshop bilgim olsa ki yetim kaliyorum bu programda

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Heves edip zamanında photoshop öğrenseydik şimdiye neler neler çıkmıştı ortaya, şimdiki gençler üşengeç mec hayal gücü sıfır. Öğrenmeme sebebimizinde hep bi grafiker oldu hayatımızda amk yoksa onuda öğrenirdik çee

Credits
0
Rating - 0%
rgb(24, 24, 24) arkaplanı şu renk kodu yaparmısın ? birde kenardaki geniş siyahlık alan fazla onu mümkün oldukça kutu boyutuna getir çee
Abi yaptım da iğrençliğinden birşey kaybetmedi

Credits
0
Rating - 0%
Al Bakalım Filigran silmesi benden fakat zmanım olmadığı için düzenlemeye geçemedim sadece ücretsiz indirdim işine yarar umarım

HQw2nBg.png

sanırsam olayı anlayamamışsın dostum kurdele kısmı olmayacaktı emeğe saygı

Credits
0
Rating - 0%
sanırsam olayı anlayamamışsın dostum kurdele kısmı olmayacaktı emeğe saygı
dostum sen filigranıda kaldırmak istedin benim zamanım yok diye filigranı kaldırdım gerisinide dostlar halletsin diye söyledim asıl uğraştıran filigrandır zaten ben koalyını sana bıraktım hayırlı cumalar :)

Credits
0
Rating - 0%
buyrun o zaman like çok görmeyelim

Attachments

• son.png
    son.png
    903.6 KB · Views: 8
Credits
0
Rating - 0%
Ateş yeterlimi ? elin yerine başka el koyabilirim