Taşlar yerine oturucak . (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

st0rm 

Vay Vay Vay
Credits
1,900
Rating - 0%
Spyhackerz şuan da durgun bir dönem geçiriyor henüz sistemi tam anlamıyla oturtamadık dizayn vs . Herşey yerli yerine oturduğunda patlama yaşıyacağız eski günlerdeki gibi . Bu süre zarfından sonra bir bir saldırılarımız gerçekleşecektir.

English For our stranger members

Spyhackerz is having right now a calm period.The system hasn't been necessarily built yet.When the system is set up , you'll be witnessing our attacks One by one ;)

I

Isko~

Su kirmizi tonlardan vazgecszk mavi siyaha veya beyaz bisiler olsa iyi olur :D hep siyah kirmizi hep kirmizi kirmizi olmuyo boyle yaw :d

T

TheWayEnd

Herşey Zamanla Hallolur Don't Panic :D

st0rm 

Vay Vay Vay
Credits
1,900
Rating - 0%
Su kirmizi tonlardan vazgecszk mavi siyaha veya beyaz bisiler olsa iyi olur :D hep siyah kirmizi hep kirmizi kirmizi olmuyo boyle yaw :d
Haklısın aslında bu renk adamın içini kapatıyor

Credits
0
Rating - 0%
BhYkAiaCQAAsujV.jpg

st0rm 

Vay Vay Vay
Credits
1,900
Rating - 0%
We are waiting the right moment bro :)

Credits
0
Rating - 0%
Bi dünya şey yazdım geri sildim. Yazdıklarım gerçekten güzel şeylerdi ama anlaşılamamaktan çekindim. Yine yanlış anlamayın anlaşılamamak derken 34 yaşımdayım hoş sanalda nerdeyse herkesin yaşı benden küçük o yüzden pek anlaşılamıyorum.
Forumunuzun eski halini bilmem ama şu anki hali bence güzel. Renk güzel brezilyadan konuklarınızda geliyor kastırıyor daha ne olsun.Patlama yaşanacak demişssiniz o haaa diyrceğim lütfen yanlış anlamayın tamamen şaşırma tepkisi daha ne patlaması yapacaksınız ki ? İsim vermeyim başka forumun lamerleri gibi wp brute yapıpta inşaat sitesi hacked pr3 demiyorsunuz ki :) 300 500 1000 5000 bunlar görüyorum ben dışarıdan.Haa bu yorumu dış bir gözden görüyorsunuz bunuda belirteyim. Eksik yanlarınızda var benim haddime değil ama sonuçta var ama bunu burda yazacak kadar da bebe değilim. (bebe, angara ağzı :) ) Daha ne yazıyım cewad az da sen yaz :)

Credits
0
Rating - 0%
İ read it some with Google translate, your age is 34 and you are i think has expert. We are lucky and we need your alot of idea.

Bi dünya şey yazdım geri sildim. Yazdıklarım gerçekten güzel şeylerdi ama anlaşılamamaktan çekindim. Yine yanlış anlamayın anlaşılamamak derken 34 yaşımdayım hoş sanalda nerdeyse herkesin yaşı benden küçük o yüzden pek anlaşılamıyorum.
Forumunuzun eski halini bilmem ama şu anki hali bence güzel. Renk güzel brezilyadan konuklarınızda geliyor kastırıyor daha ne olsun.Patlama yaşanacak demişssiniz o haaa diyrceğim lütfen yanlış anlamayın tamamen şaşırma tepkisi daha ne patlaması yapacaksınız ki ? İsim vermeyim başka forumun lamerleri gibi wp brute yapıpta inşaat sitesi hacked pr3 demiyorsunuz ki :) 300 500 1000 5000 bunlar görüyorum ben dışarıdan.Haa bu yorumu dış bir gözden görüyorsunuz bunuda belirteyim. Eksik yanlarınızda var benim haddime değil ama sonuçta var ama bunu burda yazacak kadar da bebe değilim. (bebe, angara ağzı :) ) Daha ne yazıyım cewad az da sen yaz :)

T

TheWayEnd

Yaş 35 agacım sıkıntı yok :D

E

El-Cewad

xxx2 oldum olası kendimi anlatmayı becerememişimdir iş anlatmaya gelince susup kalıyorum :) ama dinlemesini iyi bilirim :)

T

TheWayEnd

Herkes Elinden Geleni Yaptığı Sürece Başarı Kaçınılmaz Olur.

I

Isko~

Unutmayinki hicbir kaya saglam deildir :)

st0rm 

Vay Vay Vay
Credits
1,900
Rating - 0%
tonton bişey demiş biz bizi bilirikte elin gavuru bizi bilmez ne demiş kine :)

Google'dan okumuş bazı şeyleri senin yazdığın ve demiş yaşın 34 ve sanırım uzmanlığın var tecrübelisin demek istemiş . Şanslıyız ve bir çok fikrine ihtiyaçımız var demiş tonton

PiCASSO 

Grafucker
Credits
0
Rating - 0%
Gayette iyi anlatıyorsun kendini senin gibi yaşı oturmuş çok arkadaşımız var forumda yanlız değilsin patlama yapıcaz derken ne kastettiğimizi anlaman için yıllar önceki spyhackerzı görmen gerekirdi efsaneydi diyebilirim daha yeni açtık forumu o yüzden daha yapacağımız çok şey var o eski spyhackerzı canlandırabilirsek asıl spyhackerzı görmüş olacağız tabi bunun için herkesin yapacak bişeyi var hiçbişey bilmeyen biri bile en azında mod olur konuları düzenler vs kısaca buraya illa bi konuda bilgisi olan değil herkesin görevi olacak zaten zamanlar birbirimizden fikir alışverişi yaparak herkes az çok bilgi sahibi olacak bir çok konuda hem spyhackerz gelişecek hemde biz inşallah dediklerim birer birer olur güzel bir muhabbet ortamı yakarız...

Credits
0
Rating - 0%
ben daha 17 yim :D ama takılıyoz öle :cool: abilerim :p

Credits
3
Rating - 0%
valla bazı cevaplarda gençler haklı mec su temayı gerçekten daha iyi iç acıcı birşeyler yapsak fena olmaz epeydir aklımda benimde diyecektim ama bugune nasipmiş

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread