Tek Seferde 1M Site Hackle ! (1 Viewer)

Credits
705
Rating - 0%
Çok Pinç Yöntemdir . Evet Beyler Yanlış Duymadınız Ben Gerçi kullanmiyorum Zone Sitelerini Erişime Kapatmak İçin Bire Birdir ! [İskorpitxin Aq korsunuz Tabi İcraaten Sayılsaydı]

# Öncelikle 1 Cpanelli Siteniz Olmalı - Mozilla Firefox ve Macro Recorder Eklentisi - Mass İndex Basan Shell

Evet Arkadaşlar Yapım Aşaması :
@ Cpanele Giriyonuz Ve Subdomain Bölümüne Gelin
@ Macro Recorderi Açın Ve Gelişine Bir Subdomain Açın ve En Sonda Geri Tuşuna Basın Ve Kaydetin
@ Macro Recorderin Tekrar Kısmına 99 Yapin
@ Evet Arkadaşlar Macro Recorde 5 Dk İçinde 99 Sub Açacak
@ Yapmaniz Gereken mass index basmak bu kadar

Yöntem Lamerce Gele Bilir Fakat Zone Sitelerinin Belli Bir LİMİTİ var Bu Yöntemle Erişime Kapata Bilirsiniz Veya Seri Zone Kasa Bilirsiniz ben Kullanmiyorum Fakat Size Kalmış. [Sublara Basarsiniz]

Edit : Mass shelimde Log var Spyde var Search Bölümünden Bulunuz
Edit 2 : Yapamayan Olursa İlk Macro Recorder Nedir Onu araşirsin Sonra tekrar okusun

Last edited:

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
onla uğraşmak yerine al kirala bitane sunucu bedava site kur. Sunucunun ana domainini beleşe aldığın domaine yönlendir. Domainin başına ne yazsan yaz sunucuda ki anasayfaya gelir. İndexinide sunucuya atarsan al sana sınırsız sub hacklemek

Credits
705
Rating - 0%
haklisinin ama yinede güzel fikirdir bedava
onla uğraşmak yerine al kirala bitane sunucu bedava site kur. Sunucunun ana domainini beleşe aldığın domaine yönlendir. Domainin başına ne yazsan yaz sunucuda ki anasayfaya gelir. İndexinide sunucuya atarsan al sana sınırsız sub hacklemek

Users who are viewing this thread