(TERMUX) numaralara SMS ve arama gönderme (1 Viewer)

Credits
11,854
Rating - 0%
bakılır
edit:çok sağlamdı zamanında gerçi şuanda sağlam ayarı tutturman lazım ben bunun gibi 2 3 tane bulmuştum sınavda hocanın tellerini vuruyordum dışarı çıkıyorlardı açmak için + olarak apileri ölmüş olabilir şuan

E M İ R🎄

Cobain...
Credits
9
Rating - 0%
bakılır
edit:çok sağlamdı zamanında gerçi şuanda sağlam ayarı tutturman lazım ben bunun gibi 2 3 tane bulmuştum sınavda hocanın tellerini vuruyordum dışarı çıkıyorlardı açmak için + olarak apileri ölmüş olabilir şuan
gün içerisinde denemiştim hocam işe yarıyordu en son .d

Credits
7
Rating - 0%
Beğeni ve yorum atarsanız çok teşekkürler
Termux indir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.termux&hl=tr

[Gizli içerik]

Sorununuz olursa sorabilirsiniz. İyi günler
Meraba arkadaslar gine termux üzerinden bir konu daha anlatcam bu ayni zphishere benziyor ama gine fark var arada programimizin adı "blackeye"
Bu programin linkini vercem uzatmadan geçiyorum.
Termuxu açıp şu komutları yazıyoruz:

1. git clone https://github.com/thelinuxchoice/blackeye
2. cd blackeye
sonra programı çalıştiralim
3. bash blackeye.sh
Diyip programı başlatiyoz benden bu kadar konuyu beğenmissinizdir umarim
Devami gelecek

E M İ R🎄

Cobain...
Credits
9
Rating - 0%
reis bişe sorcam ben yaptım ama tam olarak ne işe yarıyor yani biraz daha anlatabilirmisin
Hocam hedef numaraya sürekli olarak mesaj spamlıyor, yani sen ne kadar mesaj gitmesini istediysen. Rahatsız etmek amaçlı. Veya sosyal mühendislik içinde kullanabilirsin. Örnek olarak birinin hesabını ele geçirmek istiyorsun, öncelikle kurbanın görebileceği story atarsın IG den;' hesabıma girmeye çalışıyorlar, sürekli sms geliyor' dersin. Ardından karşı kişiye de sürekli sms spamlatırsın. Ve sana ulaşacaktır o kişi eğer story gördüyse. Ardından anlatırsın nasıl korunacağını 'şu linke gir, bilgilerini gir korunursun' tarzı. Artık hesap bilgileri sizin elinizde olur. Umarım anlatabilmişimdir, nerdeyse ben bile anlamadım .d

Users who are viewing this thread