Tokatçı ve yalancı birinin banlanmasını istiyorum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Mordekay

Rigbi değil Morde
Credits
313
Rating - 0%
2 gün önce @Neos la forum açmaya karar vermiştik o kadar emek verdim kurduk forumu dün bitti yattım sabah bi kalktım forumdan banlamış admin panel yolunu değiştirmiş cpanelide değiştirmiş whatsapptan yazdım hemen engellemiş şimdi burdanda yazdım burdanda engelledi birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Kendisi bana forum scriptleri hakkında bir soru sormuştu zaten forum kurması hakkında dediklerin doğru olabilir. Bana spydan üye çektiğine dair ssleri buradan veya telegram @coderedspy adresine gönderir misin dostum.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Rubinin dediği gibi evet. Eğer sitelere yükleyemiyorsan telegram kullanabilirsin o yüzden dedim. Bekliyoruz şikayet konunu.
edit: Konu kilit değil* kilitlemicem buraya at direk yeni konuyu boşver.

Credits
4
Rating - 0%
2 gün önce @Neos la forum açmaya karar vermiştik o kadar emek verdim kurduk forumu dün bitti yattım sabah bi kalktım forumdan banlamış admin panel yolunu değiştirmiş cpanelide değiştirmiş whatsapptan yazdım hemen engellemiş şimdi burdanda yazdım burdanda engelledi birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum.
Ben zamanında dolandırıcı olabilir diye, demiştim linçlemeye kalktınız.

Mordekay

Rigbi değil Morde
Credits
313
Rating - 0%
Kendisi bana forum scriptleri hakkında bir soru sormuştu zaten forum kurması hakkında dediklerin doğru olabilir. Bana spydan üye çektiğine dair ssleri buradan veya telegram @coderedspy adresine gönderir misin dostum.
telegramdan kanıtları attım reis

Credits
8
Rating - 0%
Oha la bana Özelden yazdi form kurdum diye bende spydendir destek amaçlı girim dedim 😁

Credits
1,651
Rating - 0%
'' birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum '' demişsin fakat attığın ss leri inceledim adam üye çekme işini bana bırak demiş sende tamam vs demişsin geçmişsin şimdi düşündüğüm şey şu sen bunlara göz yumarken dolandırılmasaydın eğer neler olacaktı olacakları söyleyeyim ikinizde buradan üye çekmeye devam edecektiniz yani olayın özeti şu sen Neos adlı salak oruspu çocuğunu '' şe refsiz '' diye nitelendirirken dolandırma dışında diğer şeyi sende yapmışsın biraz kendini de sorgula iyi forumlar

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread