Tokatçı ve yalancı birinin banlanmasını istiyorum

Status
KİLİTLENDİ ! Başka yanıtlar için açık değil
2 gün önce @Neos la forum açmaya karar vermiştik o kadar emek verdim kurduk forumu dün bitti yattım sabah bi kalktım forumdan banlamış admin panel yolunu değiştirmiş cpanelide değiştirmiş whatsapptan yazdım hemen engellemiş şimdi burdanda yazdım burdanda engelledi birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum.

Kendisi bana forum scriptleri hakkında bir soru sormuştu zaten forum kurması hakkında dediklerin doğru olabilir. Bana spydan üye çektiğine dair ssleri buradan veya telegram @coderedspy adresine gönderir misin dostum.

Rubinin dediği gibi evet. Eğer sitelere yükleyemiyorsan telegram kullanabilirsin o yüzden dedim. Bekliyoruz şikayet konunu.
edit: Konu kilit değil* kilitlemicem buraya at direk yeni konuyu boşver.

2 gün önce @Neos la forum açmaya karar vermiştik o kadar emek verdim kurduk forumu dün bitti yattım sabah bi kalktım forumdan banlamış admin panel yolunu değiştirmiş cpanelide değiştirmiş whatsapptan yazdım hemen engellemiş şimdi burdanda yazdım burdanda engelledi birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum.
Ben zamanında dolandırıcı olabilir diye, demiştim linçlemeye kalktınız.

Kendisi bana forum scriptleri hakkında bir soru sormuştu zaten forum kurması hakkında dediklerin doğru olabilir. Bana spydan üye çektiğine dair ssleri buradan veya telegram @coderedspy adresine gönderir misin dostum.
telegramdan kanıtları attım reis

Oha la bana Özelden yazdi form kurdum diye bende spydendir destek amaçlı girim dedim 😁

'' birde spydan üyede çekiyordu forumda konuşmaların hepsnin kanıtları var böyle bi şrfsizin banlanmasını istiyorum '' demişsin fakat attığın ss leri inceledim adam üye çekme işini bana bırak demiş sende tamam vs demişsin geçmişsin şimdi düşündüğüm şey şu sen bunlara göz yumarken dolandırılmasaydın eğer neler olacaktı olacakları söyleyeyim ikinizde buradan üye çekmeye devam edecektiniz yani olayın özeti şu sen Neos adlı salak oruspu çocuğunu '' şe refsiz '' diye nitelendirirken dolandırma dışında diğer şeyi sende yapmışsın biraz kendini de sorgula iyi forumlar

Status
KİLİTLENDİ ! Başka yanıtlar için açık değil