trkartal Lameri hakkında (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
228
Rating - 0%
selamun aleyküm arkadaşlar.
yeniler değilde eskilerin bir çoğu tanır bu lameri. yaklaşık 10 senelik tanışmışlığımız var ve ne bok olduğunu tam anlamıyla biliyorum/bileninizde muhakkak vardır. öncelik olarak darkdevilz.co meselesini anlatayım son günlerde millet bafralı hacklenmiş diye ortalıkta laf dolandırıyor açıklama gereği duymadım ama bu saatten sonra duyuyorum. neyse uzatmadan konuya gireyim.
darkdevilz.in var iken yaklaşık 3 yılımı o tayfada geçirdim ortalıktan kayboluncada geçmiş günlerin hatrına deyip darkdevilz.co domainini ve hostunu trlamer adlı şahıs (burak ekşi) satın alarak siteyi kurduk. aradan 1 hafta sonra darkdevilzin asıl ekibi ddevilz.com olarak geri döndüğünü duyduktan sonra siteyi kapatma kararı aldık ve hostun fişi çekildi. bende o sırada spyhackerz ekibiyle tanıştım ve yoluma burada devam etmeye karar verdim. bunu kendine yediremeyen trlamer, siberordu.biz adı altında toplanan bi tür am sürüleri olan bu lamerlere darkdevilz.co yu 3 gün sonra aktif hale getirip şifreyi kendilerine bizzat vermiştir (skype konuşmaları hala mevcut) sözde doruk91 adlı pezevenkten aldığı vb temasının içinde shell varmış... mantıkken düşündüm diyelim shell var ve bu adam bana düşman o zaman neden 1 ay sonra index'i atsın ki? yani hacklendimde demiyorum kendi kendilerini sikmiş oldular bafralıyı hackledik diye sevindiler,sevinsinler :)
kaçınızın sikinde olur bilmiyorum ama bu trkartal denen şahıs böyle bi lamerdir. hacknewsgo.com ise şimdiki sitesi bayılır kendini gizlemeye :D
bu arada hiç bir domainlede alakam yoktur dıbırı yiyen varsa reele gelsin çoluk çocuk muhabbeti yapıpta adamı sinirlendirmeyin.
selametle!

T

TheWayEnd

Bu paylaşımı neden bu kadar zaman geçtikten sonra yaptın bafralı

Credits
228
Rating - 0%
konunun tamamını okumamışsın demekki şu sıralar laf dolandığı için açıklama yaptığımı belirtmiştim yukarıda

T

TheWayEnd

Yoo okudum okumam mı sadece neden laf dolandığında yaptın en baştan belirteydin uyarsaydın sanki daha iyi olurdu.

Credits
0
Rating - 0%
la boş beleş işler ya valla ne takıyon kafana kanka :A

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba,

Beni bilen bilir sanalda. Sadece bir konuya değineceğim o da hacknewsgo.com bir tek trkartala ait değil. Siteye ortağız fakat ortak olduktan sonra bafralinin dediklerine şahit oldum ve buna benzer bir durumu da site kurulmadan evvel (haber sitesi) yaşamıştım. Ben bilmiyorum kendinisinin böyle olduğunu görmüş olduk tekrardan. Gerekeni yapacağım.

SpyMan

Onursal Ünvan
Credits
0
Rating - 0%
Yoo okudum okumam mı sadece neden laf dolandığında yaptın en baştan belirteydin uyarsaydın sanki daha iyi olurdu.

ben zaten burdakı el-cewadı uyardım aynı yanlısı zamanında bıze yaptı guvendık pısman etti kac yıllık dostu Barışı (Mario) bılen bılır zaten onu bıle sattı onun sayesınde tanınmıs ıken bızde bastık zamanında sıtesıne kendını gızlemeyı sever bu sıte benım demez :) Justic3 zamanında Wesecret zamanında yonetım buna guvendı ben uyarmıstım dıger admınlerımızı ama ınsanlık hali guvenıyorlar ıste:)

Credits
0
Rating - 0%
Ben trkartal. Kişisel meseleyi foruma yansıttığınız basta cevada şükranlarımı sunarım. Hani büyümüştünüz ? Hayır neden buradan profilime ban atıp beni diğer insanlarla iletişimi koparmak istiyorsunuz. Bu arası tarafsız bir grup değil mi ? Buna cevap bekliyorum. Uzun süredir siteye pek girdiğim de yok reel işlerim sebebi ile.

Şimdi emre nin acmıs oldugu konuyu okudum. Gecenin bir saati yazıyorum sabah erken kalkacağım. Kimseyi ben inandırmak zorun da değil yaşım 27 ve lamerse lamer diyin umurumda bile değil. Ben bu kahpe sanalda cok seyler gördüm. Hayatımızın her zaman bir parçası sanalda gecmiştir. Ama sizlerde şöyle bir huy var bir kişi biri ile sorun yaşamışsa bunu herkese yayma problemi var. Emre ile aramızdaki husumet veya bir baskasını ilgilendirmez. Herneyse emre arkadas nefisine uyamayıp hakkımda soyle boyle demiş ama arkadaslar kaçırdıgınız bir nokta var. Ben bugüne dek hiçbir zaman kimseyi sebepsiz satmadım. Hersey bir sebep-sonuç ilişkisine dayalıdır.

https://lamerbafrali.wordpress.com/

Evet üst linkte ben izah ettim durumu. Eğer bu üyelik banlanmazsa burada off-topic te tartısalım gelin objektif olarak tartısalım veya gizli bölüm olsun. Neden insanlar birbirini haksız olarak yüceltiyorda buna bazıları prim yapıyor ? Ben buna karşıyım. Gelin konusalım.

ben zaten burdakı el-cewadı uyardım aynı yanlısı zamanında bıze yaptı guvendık pısman etti kac yıllık dostu Barışı (Mario) bılen bılır zaten onu bıle sattı onun sayesınde tanınmıs ıken bızde bastık zamanında sıtesıne kendını gızlemeyı sever bu sıte benım demez :) Justic3 zamanında Wesecret zamanında yonetım buna guvendı ben uyarmıstım dıger admınlerımızı ama ınsanlık hali guvenıyorlar ıste:)

SpyMan sen ben de eklisin. Ama yukarda dediğim gibi aynı durum burada da yasanmış vaktinde saral ile konusurken de kendisi de ifade etmişti. Bunlar hep 15 li 20 li yaş arasında yasanmıs komik durumlar. Mario ya gelirsek ben mario yu sebepsiz yere sattım. Ortada sebep yoktu cunku o vakitler sanala kendimizi cok kaptırmıştık herkes birşey diyordu. Maalesef kendisi arada kaynadı. Beni kimse yüceltmedi. Artık o beyinlerinizi değiştirin. Sanal devri TÜRKİYE de bitti. Alın istediğinizi diyin... Selametle. Bu arada hacknewsgo ya bile uzun zamandır girmiyorum. Gidin ahmet ile konusun. Siteside sanalıda sizin olsun. trkartal her zaman bir lamer dir lamer kalacaktır alın bunu da her vakit her yerde ifade edin. Benim lamer olmam birseyi değiştirmiyor. Sanal ortam benim icin boş bir küme den ibarettir.

Credits
228
Rating - 0%
la olum sömüşükmüsün nesin? millet biliyor ne bok olduğunu neden sıkışma yapıyosun gerçekleri görünce zorunamı gidiyo? tekrar diyorum reele gel çık karşıma kim kimi sikerse

Credits
0
Rating - 0%
Bafralı denilen arkadaş sözde 2013 yılında beni hack camiasına kazandıran kişiydi. Fakat bana tek yararı maalesef ki ISS açığı oldu. Komik durum ki ISS 3 yaşında veletlerin görünce yapabileceği bir şey. Tek bildiği şey iste ISS açığı. 3 yıl içinde kendimi fazlasıyla geliştirip kendisinden daha iyi olduğumu anlayınca bahsettiği olayda bana sokulmaya çalışıp aynı proje içerisine sözde öğrencisi olan kişiyi başa getirmek istedi. Kabul etmediğimi ve egomu tatmin edemeyeceğini belirtmeme rağmen yaptığı yalakalıklar hala aklımda. Üye olma gereği bile duymadım daha bu camiada çocuk kişisin bunu öğrencin söylüyor sözde öğrencin ahahaha sadece böyle komik gülmek istedim. "Hack" ne diye sorsan ISS diye açıklar. Tabi çin sitelerinde bayağı ISS açığı olan serverlar var. Ve fakat bu lamer bana zamanında ISS açığı ile zone almış grupların zone aldığı sitelere tekrar girdiğinide belirtmişti. İsim vermekle olmuyor emin ol boyunun aşamayacağı işlerde olduğumu da biliyorsun, o karanlık camiadan da tanıdığım bir çok kişi var İstanbul'da evinden aldırmam uzun sürmez de öksüzsün Anne'ne yazığım geliyor kadının tek oğlusun akıllı dur çocuk kaşırlar. :)

Credits
228
Rating - 0%
piyangomusun olum sen gece gece? yerim belli yurdum belli götü yiyen karşıma çıkar anladın mı orospu karı gibi laf yapma bana uzaktan.
@Mectruy @eL-CeWaD el atın arkadaşa

Credits
0
Rating - 0%
piyangomusun olum sen gece gece? yerim belli yurdum belli götü yiyen karşıma çıkar anladın mı orospu karı gibi laf yapma bana uzaktan.
@Mectruy @eL-CeWaD el atın arkadaşa
Çocuksun Emre, gelirsem görüşeceğiz seninle merak etme soy ağacına kadarda dökerim senin biliyorsun nasıl biri olduğumu kim olduğumu da anladın sen :)

Credits
228
Rating - 0%
Merhaba,

Beni bilen bilir sanalda. Sadece bir konuya değineceğim o da hacknewsgo.com bir tek trkartala ait değil. Siteye ortağız fakat ortak olduktan sonra bafralinin dediklerine şahit oldum ve buna benzer bir durumu da site kurulmadan evvel (haber sitesi) yaşamıştım. Ben bilmiyorum kendinisinin böyle olduğunu görmüş olduk tekrardan. Gerekeni yapacağım.
sen kirazlıtepeye gel bu iki arkadaşın hatrınada sikecem o beyaz götünü söz :D

Credits
0
Rating - 0%
sen kirazlıtepeye gel bu iki arkadaşın hatrınada sikecem o beyaz götünü söz :D
Klavyeden döktürmeye benzemez erkek gelecem dediysem gelirim çocuk çocuk küfürlere de devam et az olgun insan ol yüzüme karşıda söylersin :)

Credits
228
Rating - 0%
neler yapacağımı iyi bilirsin hazırlıklı gel :D

Credits
0
Rating - 0%
Ben her yerde hazırım rahat ol :) Yazdıklarıma da cevap vermemişsin Hack camiasında boşuna kirlilik yapma :)

Credits
0
Rating - 0%
Spy Hackerz'da lamer bir grup belli oluyor ki sadece ISS açığından anlayan kişi Co-Admin yapmışlar yazık. :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread