Trump onayladı! İdamlar tekrar başlıyor

Discussion in 'Haberler' started by Jessica, Jul 26, 2019.

 1. Jessica

  Jessica

  Mesajlar:
  107
  Likes Received:
  47
  [​IMG]
  ABD Başkanı Donald Trump, 2003'ten beri uygulanmayan idam cezası için onay verdi. Adalet Bakanlığı infazların tekrar başlayacağını duyururken karara Demokratlar ve BM tepki gösterdi.
  ABD Adalet Bakanlığı, federal hükümetin 2003 yılından bu yana ilk kez idam cezası alan mahkumların infazlarına yeniden başlayacağını duyurdu.

  ABD Adalet Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, 16 yıllık aradan sonra federal hükümetin idam cezası alan mahkumların infazlarına yeniden başlayacağı bildirildi. Karara Demokratlar ve Birleşmiş Milletler (BM) tepki gösterdi.

  ABD Adalet Bakanı William Barr'ın talimatına atıfta bulunulan açıklamada, federal hükümetin 2003'ten sonra ilk kez idam cezası infazlarını uygulamaya başlayacağı kaydedildi.

  Açıklamada, halen infaz listesinde bulunan ve çocuk öldürmekten suçlu bulunan 5 idam cezası alan mahkum için Federal Ceza İnfaz Kurumlarına hemen talimat gönderildiği, söz konusu 5 infazın aralık ayından itibaren 6 hafta içinde gerçekleştirileceği belirtildi.

  Aynı açıklamada Adalet Bakanı Barr'ın, "Kongre, halkın temsilcisi olan her iki kanadın da yasama süreçleriyle kabul ettiği ve Başkan'ın da imzaladığı idam cezasını onaylamıştır." şeklindeki ifadelerine de yer verildi.

  Bakanlık, idam cezası alan 62 federal mahkumun infaz listesinde bulunduğu bilgisini paylaşarak, infaz işlemlerine devam edileceği sinyalini verdi.
  Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
   
  Eftimis, SCARİO, Slowman03 and 2 others like this.
 2. Dark Saga

  Dark Saga

  Mesajlar:
  482
  Likes Received:
  628
  Sonunda ban yedi
   
 3. Rubin Roxy

  Rubin Roxy root@roxy:~#

  Mesajlar:
  785
  Likes Received:
  626
  çee çee
   
 4. AYKUDAY

  AYKUDAY

  Mesajlar:
  1
  Likes Received:
  0
  Sonunda siktir olup gitti avradını siktiğim. Ban umarım kalıcıdır
   
Loading...
Benzer konu başlıkları
 1. l0rxhell
  Cevaplar:
  12
  Okunma:
  409

Bu sayfayı Paylaş