Tüm Operatörler 30 TL Kontör Bedava (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Uygulamayı aşağıdaki linkten indirip referansım oluyorsunuz ekstra puan geliyor
YUKARDAN DENT APP A TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ
3 kişi dvt edince 30 tl kontör alabilceğiniz puan oluyor zaten ben baya kişi davet ettim
register diyip telefon numarasını giriyorsunuz sizi biri arıyor onu açıyorsunuz o olmassa sms gönder diyorsunuz aşağıda sms verifiticaon yazıyor ve girdiniz sadece dvt edip puanınız 10000 olunca 30 tl kontör alabiliyorsunuz hat dğeiştirmiş arkdaşlar başka operatör gözükebilir sıkıntı yapmayın yinede geliyor

Not: Alıntıdır.

Last edited by a moderator:
N

Nobody

Ben admin olduğum halde ref paylaşmıyorum böyle yapılınca bizi eşşek yerine koyuyonuz gibime geliyor ;( ayıp

Credits
0
Rating - 0%
Ben admin olduğum halde ref paylaşmıyorum böyle yapılınca bizi eşşek yerine koyuyonuz gibime geliyor ;( ayıp

Kusura bakma dostum tam sen yazdın bende yanlışlıka silindi diye yeniden atmıştım linki forum kurallarınca ref linki koymak yasak mı ?

Credits
8
Rating - 0%
Uygulamayı aşağıdaki linkten indirip referansım oluyorsunuz ekstra puan geliyor
YUKARDAN DENT APP A TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ
3 kişi dvt edince 30 tl kontör alabilceğiniz puan oluyor zaten ben baya kişi davet ettim
register diyip telefon numarasını giriyorsunuz sizi biri arıyor onu açıyorsunuz o olmassa sms gönder diyorsunuz aşağıda sms verifiticaon yazıyor ve girdiniz sadece dvt edip puanınız 10000 olunca 30 tl kontör alabiliyorsunuz hat dğeiştirmiş arkdaşlar başka operatör gözükebilir sıkıntı yapmayın yinede geliyor

Not: Alıntıdır.
Olur umarım

Users who are viewing this thread