Öneri TÜM ÜYELERİMİZE - ÖNERİ - İSTEK - ŞİKAYET (3 Viewers)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Arkadaşlar bildiğiniz üzere BAN AFFI çıkardım ve bunun yanında spyhackerz.org 'da gördüğünüz eksiklikleri yazmanızı istiyorum, ama gerçekten ihtiyaç olan şeyleri yazmanızı istiyorum, forum kalitesini daha yükseltecek şeylerden bahsediyorum.

Önerilerinizi isteklerinizi bekliyorum konu altına.

Lucius1 

Cosa Nostra
Credits
32,811
Rating - 83.3%
1- Foruma yeni bir adminin alınması gerektiğini düşünüyorum.

2-Coinle vip olma fiyatı arttırılabilir.

3-Bir coinli konu açıldı ve çöpe taşındı, konunun çöpe taşınana kadar kazandığı coin silinsin.

4-Chatin iyice anas* sikildi abi buna çare bulabikir miyiz bilmiyorum

5-Gezgin üyeler ticaret konusunda uyarılmasına rağmen hala chate gelip şu hesap kapatılır, bu hesap çalınır gibi şeyler söylüyorlar. Bunun cezası ban olmalıdır.

6- Neredeyse her üyede tik var ( mavi tik alma koşulları daha da zorlaştırılmalı).

7- Üyeler ve adminler arasında ufak turnuvalar düzenlenebilir.

8- Eski konuların açılıması çok can sıkmaya başladı + clickbait yapıyorlar. Özelikle gezginler.

9-Gezginler sürekli eski konuları ctrl+c ctrl+v yapıp hit kasıyolar bunun önünede geçilmesi gerekiyor

Credits
873
Rating - 0%
Arkadaşlar bildiğiniz üzere BAN AFFI çıkardım ve bunun yanında spyhackerz.org 'da gördüğünüz eksiklikleri yazmanızı istiyorum, ama gerçekten ihtiyaç olan şeyleri yazmanızı istiyorum, forum kalitesini daha yükseltecek şeylerden bahsediyorum.

1- Admin Kadrosu değişilmeli.
2- Adam legend oluyor ben mod olucam diye geziniyor akıl fikir lazım buna
3- Bu adminliği modu yetkiye göre verilmemeli adam kolpa olur rank kasar gelir adminliği alır milleti tehdit eder birşey yapamaz(örnek)
4-Chat'le ilgilenen ekip kurulmalı kategoriyle ilgilenen ekip ayrı kurulmalı kısacası yönetimsel değişiklik olsun sağlam biri lazım buranın başına.

Credits
1,147
Rating - 0%
1- Foruma yeni bir adminin alınması gerektiğini düşünüyorum.

2-Coinle vip olma fiyatı arttırılabilir.

3-Bir coinli konu açıldı ve çöpe taşındı, konunun çöpe taşınana kadar kazandığı coin silinsin.

4-Chatin iyice anas* sikildi abi buna çare bulabikir miyiz bilmiyorum

5-Gezgin üyeler ticaret konusunda uyarılmasına rağmen hala chate gelip şu hesap kapatılır, bu hesap çalınır gibi şeyler söylüyorlar. Bunun cezası ban olmalıdır.

6- Neredeyse her üyede tik var ( mavi tik alma koşulları daha da zorlaştırılmalı).

7- Üyeler ve adminler arasında ufak turnuvalar düzenlenebilir.

8- Eski konuların açılıması çok can sıkmaya başladı + clickbait yapıyorlar. Özelikle gezginler.

9-Gezginler sürekli eski konuları ctrl+c ctrl+v yapıp hit kasıyolar bunun önünede geçilmesi gerekiyor
aga ben vip alıyım sonra fiyat arttırırsınız
turnuva düzenleme fikri güzel ve
yeni konu açtıktan 30 dk sonra en alta inmiş oluyor eski konular çok sık başa konuluyor bunun azaltılması lazım
şuan benim sokuk rütbemden dolayımı bilmiyorum ama daha farklı konularda lazım eğer zaten varsa ve benim rütbe uymuyorsa mecbbur vip alcam amk. okuduğunuz için teşk umarım faydam olmuştur

A-K 

Nostalji
Credits
13,487
Rating - 0%
Foruma geldiğim yıllar boyunca hep gelişti umarım böyle devam eder forumun arkasında olan gizli Kahramanlara teşekkürler

Credits
9,901
Rating - 0%

•|Konulara sonradan düzenleme gelmesi lazım.

•|Konularda yorumu başa tuttrma gibi bir özellik getirilebilir.

•|Birde chat gezginlere kapana bilir aradıkları herşeyi chat olmadan da yapabilirler amaç chat boş yapmasın.

•|Haricinde sorun yok.

•|Tabi bunlar benim düşüncem teşekkürler.

Kurtbey

SOYTARI
Credits
1,320
Rating - 0%
•|Konulara sonradan düzenleme gelmesi lazım.

•|Konularda yorumu başa tuttrma gibi bir özellik getirilebilir.

•|Birde chat gezginlere kapana bilir aradıkları herşeyi chat olmadan da yapabilirler amaç chat boş yapmasın.

•|Haricinde sorun yok.

•|Tabi bunlar benim düşüncem teşekkürler.
gezginler olmazsa ticaret olmaz 🤣

Credits
12,891
Rating - 100%

Admin kadrosu değişmeli. Birkaç admin tamamıyla ilgisiz. Sadece 1 tanesi hakkıyla ilgileniyor. Önceden böyle değildi. Sanırım üye sayısının artmasından dolayı gelen özgüven.

Credits
2,350
Rating - 0%

Bence abi rütbe almak biraz zorlaştırılmali

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,580
Rating - 100%

yeni moderatorler ve mesaj sabitleme özelliği (konularda konu sahibinin yorumları sabitleme ozellıgı)

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
Hocam bence spymarket gibi yer gelebilir ve sadece tikliler satış yapabilir,ayrıca gezginler chatte çoğaldı ve çoğuda yalancı.

Hocam mavi tik hakettiğimi düşünüyorum.

-Saygılıyım.

- +10 üzeri reflerim bulunmakta.

-İlkçi değilim ve güvenli satım alım yapmak için herşeyi kullanırım.

-Sık sık konu açmaya çalışıyorum.

-1.5 yıldır üyeyim ve kimseye kötülüğüm olmadı.( İfşalama,vs.)

Hocam inşallah verirsiniz,çok mutlu olurum.Saygılar.

Credits
248
Rating - 0%
Sitenin telefon optimizasyonu zayıf acayip ram yiyor anında site gelmiyor msj bölümüne tıkladığımızda yüklenmeden dolayı bildirimlere giriyor
buna çözüm olarak telefona uygunlaştırılabilir ancak normal sitede bi değişiklik olmasın diye telefona uygunlaşan m siteyi mobile detectle tespit edip " mobile.spyhackerz.org" a yönlendirilebilir

Users who are viewing this thread