Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Turkcell artık hotspot ile telefondan internet yayını yapanlardan 9tl alacakmış. Yani paranızla satın aldığınız internet pakedini nasıl kullanacağınıza bile karışmayı kendilerinde hak görüyorlar.

Hiçbir mantıklı açıklaması yok , açıkca para lazım ve her zamcığa ses etmeyen bu halkı bide biz yolalım 'mı
diyorlar ?

2019 15 ocak tarihinden itibaren geçerli olacakmış bu yeni kazzık.

Vadafone geçme zamanı geldi.

siz bu duruma ne diyorsunuz ?

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Vodafone iyidir ancak her yerde çekmez oturduğun yere bağlı :)
Turktelekom ve Turkcell Kazık (Vlad Dracula)
Wifi için Turknet ideal bir de Millenicom kullanıcı dostudur :)

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Ya birde Fransa'ya bak Petrol zammı yüzünden Halk ayaklandı şimdi Türkiye'de millet "Bu zamlar ne arkadaş!" diye ayaklansa hepsi, "Siz Vadan Hainisiniz" diyecekler..
Ses çıkartmayınca da böyle olur

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Ya birde Fransa'ya bak Petrol zammı yüzünden Halk ayaklandı şimdi Türkiye'de millet "Bu zamlar ne arkadaş!" diye ayaklansa hepsi, "Siz Vadan Hainisiniz" diyecekler..
Götünde ki donu alsalar bile hala savunuyorlar umudum kalmadı.

Credits
0
Rating - 0%
alıştılar kardeşim halk alıştı ses çıkarmadılar sindire sindire siktiler milleti resmen baksana zamı falan geç her şeyi şehidimiz olunca bile eskisi gibi kimse ağlamıyor durum vahim şehit haberine bile alışan bi ülke burası artık. Allah sonumuzu hayretsin.

N

Nobody

Hayır 9tl alıyor ama 2gb hotspot da geçerli internet de veriyor. Normalde 1gb 12 tl yani bu sayede 2gb 9 tl oluyor. Tek sıkıntı hotspotta geçerli olması ama onunda bi yolunu buluruz elbet :)

R

Rolesa

ses çıkartıncada fetöcü oluyon kardeşim otur eline al çekirdeği izle ne halleri varsa görsünler :)

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
ses çıkartıncada fetöcü oluyon kardeşim otur eline al çekirdeği izle ne halleri varsa görsünler :)
Olan bize oluyor ama açlıktan öleceğiz haberimiz yok şimdi iş siyasete girmese uzun uzun konuşuruz :)
çekirdek alacak para yok cebimizde espri değil gerçek maalesef..

R

Rolesa

Olan bize oluyor ama açlıktan öleceğiz haberimiz yok şimdi iş siyasete girmese uzun uzun konuşuruz :)
çekirdek alacak para yok cebimizde espri değil gerçek maalesef..
Güzel kardesim iyi bir lider olmak meydanlarda eyyy ameriga demek değildir iyi bir lider olmak halkın yüzünü güldürmektir kaçımızın yüzü gülüyor ? derin konular bunlar forumda konusulmaz ozelden konusuruz pm at

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar son gelen açıklamaya göre Vodafone ve Turktelekom hotspotdan para almayacak.Aynı zamanda turkcelde bir adım geri atarak bunu parasız yapmayı sağlayacak alternatif bir seçenek sundu.o yöntem biraz karışık olsada yapılabilir.Ki zaten büyük ihtimal geri adım atamasa bile bu bir şekilde aşılabilir diye düşünüyorum.

Zaten bu denilene göre Avrupada olan bir şeymiş ama farklı bir şekilde uygulanıyormuş mesela internet paketleri yüksek ve tarifler çok ucuz olduğundan adam haklı olarak açarsanız ödersiniz diyor.Bize gelicek olursak zaten maks. 10 gb li paketler var.İnternet az ve tarife pahalıyken bir de üstüne saçma bir şekilde Yurtdışı firmaları örnek alması zaten yanlış.

Niye sinirlendim ki durduk yere :/

Last edited:

Users who are viewing this thread