turksiberharekat.org Hacklendi ! adeta ırzına geçildi. Spyhackerz.com işbaşında (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
turksiberharekat.org adlı popüler hack forumu dün gece SpyHackerz Tim‘in ani saldırısına uğradı ! RicoDiaZ adlı hacker tarafından anasayfalarına tam sayfa index basıldı ve veritabanları çekilip piyasada orospu edildi ! SHT forumunda veritabanı bilgileri paylaşıldı turksiberharekat.org sahibi ALoNEmANTR ise sessizliğini koruyor ! bu saldırıya cevap verebilecek kadar gücü varmı tüm yer altı dünyası bunun cevabını bekliyor.

mirror kayıtları

http://mirr0r.org/zone/48734/

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
turksiberharekat.org adlı popüler hack forumu dün gece SpyHackerz Tim‘in ani saldırısına uğradı ! RicoDiaZ adlı hacker tarafından anasayfalarına tam sayfa index basıldı ve veritabanları çekilip piyasada orospu edildi ! SHT forumunda veritabanı bilgileri paylaşıldı turksiberharekat.org sahibi ALoNEmANTR ise sessizliğini koruyor ! bu saldırıya cevap verebilecek kadar gücü varmı tüm yer altı dünyası bunun cevabını bekliyor.

mirror kayıtları

Başkan adam tası tarağı toplayıp dötü tutarak göç etmiş :D

Credits
0
Rating - 0%

mirror kayıtları

Normalde kale almazdim da bazi arkadaslar yanlis anlayacak diye bu konuya bi aciklik getireyim oncelikle Mec k.b konuyu hortlatioz ama yanlış anlaşılan şeyler var T.S.H Sm ile mahmut arkadasimiz tarafinca gereksiz bi saldiri olarak shell sokuldu ve herkeze dagitildi bunun icinde intikamimi yeni aldigim sancak ekibi de vardi yani siteye sadece anlatilan gibi adi gecen sahis degil neredeyse 20 kisi basmisti ve ben o ara işteydim mudahale edemedim adi gecen arkadas ise sadece o yirmi kisiden birisidir bi ozelligi yok. Ne kadar ustunden prim kasmaya kalkarsa kalksın herkez gerçeği biliyor neyse uzatmiyorum.. Ben buradaki sahislari coktandir taniyorum basta mec olmak uzere herkeze saygim sonsuz ancak Gokboru denen arkadas seninle konusmuslugum bile yok merak ediyorum neden ustunden 1 asir gecen bi haberi paylasiyorsun ? Neyse tekrardan bi geldik selamimizi da verelim Selamun Aleykum hayirli aksamlar.

Credits
0
Rating - 0%
Yanlış anlaşılmasın biizim konularımız dost bildiklerimizce silinince bende spyhackerz.com adına neler yapıldığını tekrar gün yüzüne çıkartmak istedim. ALEYKÜM SELAM

Credits
0
Rating - 0%
Yanlış anlaşılmasın biizim konularımız dost bildiklerimizce silinince bende spyhackerz.com adına neler yapıldığını tekrar gün yüzüne çıkartmak istedim. ALEYKÜM SELAM
Anlatamadim heralde ? Orada shelli siteye index atilmis bu spy adina buyuk biseyse once ben tebrik ederim buyuk isler basarmissiniz :)

Credits
0
Rating - 0%
Anlatamadim heralde ? Orada shelli siteye index atilmis bu spy adina buyuk biseyse once ben tebrik ederim buyuk isler basarmissiniz :)
Bu haberi bulduğun yere bak bakayım sadece özel olarak bu haberi mi yapmışız. İsmimize basılan tüm haberler yer alıyor orda. Yani özellikle gel şurdan alonemantrnin haberini alıp yapayım demedim.

Credits
0
Rating - 0%
Bu haberi bulduğun yere bak bakayım sadece özel olarak bu haberi mi yapmışız. İsmimize basılan tüm haberler yer alıyor orda. Yani özellikle gel şurdan alonemantrnin haberini alıp yapayım demedim.
ben olsam ayni durumda spy'i kucuk dusurucek bi zoneyi tekrar paylasmazdim bile.Sadece gercekler bilinsin diye yazdim ALLAH'a emanetsin

Users who are viewing this thread