User-Pass Combolarınızı Mail-Pass Yapma { Basic Combo } (2 Viewers)

Credits
1,651
Rating - 0%
Aslında kolay bir taktik fakat bazı arkadaşlar bunun için program vs arıyor gerek yok not defteriyle bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Klasik not defteri yerine EmEditör adlı uygulamayı indirebilirsiniz ( not defterinin geliştirilmiş ve daha stabil versiyonu gibi bir şey ) ve bu şekilde hem mail-pass olan combolarını user-pass formatına ya da tam tersi şekilde user-pass olan combonuzu mail - pass formatına çevirebilirsiniz.

Öncelikle combomuzu açıyoruz em editör aracılığıyla daha sonra crtl + h ye basarak sağda gördüğünüz yeri açıyoruz ardından find kısmına ilk boşluk yerine user ve pass arasında ki işareti koyuyorsunuz ben de bu işaret : bu olduğu için find kısmına onu yazdım.

1.png

Daha sonra ise replace with kısmına @hotmail.com: yazıyoruz ve replace all basıyoruz gördüğünüz gibi user : pass olan combomuz mail : pass oldu

2.png

Bunun tam tersini deneyerek mail : pass olan combolarınızı da user : pass yapabilirsiniz.

Last edited:

BlackLorD

Dolandırıcı.
Credits
1,052
Rating - 100%
evet bu basic bir combo dostum fakat istersen onun içinde konu açabilirim onun içinde programlar var

onun için program olmaz şöyle olur netflix hesap deneme programı olur combolisti içerisine atarsın netflixleri ayırırsın mail giriş programı olur mailleri ayırırsın yani burda anlattığın kadar basit olmaz ben combolist ayırmak için 1 haftamı harcadığımı biliyorum ve hala harcıyorum bu anlattığın Find yani bul komutudur bence başlığı değiştir :D

Credits
1,651
Rating - 0%
onun için program olmaz şöyle olur netflix hesap deneme programı olur combolisti içerisine atarsın netflixleri ayırırsın mail giriş programı olur mailleri ayırırsın yani burda anlattığın kadar basit olmaz ben combolist ayırmak için 1 haftamı harcadığımı biliyorum ve hala harcıyorum bu anlattığın Find yani bul komutudur bence başlığı değiştir :D
anlıyorum fakat program var dostum mail uzantılarını tamamen siliyor sonu hotmail gmail edu farketmiyor onu da yarın paylaşırım seni de etiketlerim konu başlığına basic combo ekledim yorumun için teşekkür ederim

BlackLorD

Dolandırıcı.
Credits
1,052
Rating - 100%
anlıyorum fakat program var dostum mail uzantılarını tamamen siliyor sonu hotmail gmail edu farketmiyor onu da yarın paylaşırım seni de etiketlerim konu başlığına basic combo ekledim yorumun için teşekkür ederim
dostum kullanıcı adından mailin yahoo mu gmail mi hotmail mi olduğunu program nasıl bilicek bana bunu açıklarmısın ?

Users who are viewing this thread